Znikło Wi-fi w 8901g

Witam mam problem z tym routerem do wczoraj wszystko było jak najbardziej ok wi-fi działało w całym domu. Jednak gdy wieczorem odpaliłem ps3 nie było połączenia a telefon pokazywał o wiele mniejszy zasięg , podszedłem wiec z telefonem do routera aby sprawdzić zasięg- był na maxa jednak nie można było się połączyć z siecią "błąd autoryzacji" . Zresetowałem modem a później wifi nie było już w cale .
Nie pomaga twardy reset z nową konfiguracją.

Jakieś screeny z ustawień routera na Wireless ?, ale swoją drogą to i tak dziwne że nie działa po twardym resecie ...

Zazwyczaj po resecie zachodzi potrzeba ponownej konfiguracji. Zrobiłeś to?

Tak skonfigurowałem bo net odpalił i teraz z niego korzystam.Dziwne jest to że nawet przy konfiguracji nie mrugnie nawet dioda.Podejrzewam że się coś popsuło bo gwarancja minęła 3miechy temu :slight_smile:

Reset zrobił się do ustawień fabrycznych?

Myślę że tak bo resetowałem tym malutkim przyciskiem obok przycisku power, ewentualnie jak to sprawdzić?

To że po resecie nie masz dostępu do internetu (musisz konfigurować ponownie router).

Pokaż nam zrzuty ze Statusu tego routera, ewentualnie wszystkie ustawienia jakie zrobiłeś po tym resecie.

Tak właśnie było.