Znikanie sygnału TL wr843nd

Tak jak w temacie mam problem z TP-link w trybie WISP odbiera internet bezprzewodowo z drugiego domu z ZTE ZXV10 W300 co kilka dni różnie jak jestem z nim połączony nagle znika i po jakimś czasie się pojawia i wyświetla ze brak internetu to rozłączam się z nim i znów połączę czasami internet działa a czami nie dopiero jak ostatnio wyłączyłem i włączyłem DHCP w TP-link to internet czasami działa na kilka sekund i nagle zaczyna wolno chodzić albo wyświetla brak internetu i poprzednim roku było wszystko w porządku nic nie zrywało i ani nie znikał ten TP-link jedynie internet dobrze działa w nocy po północy chodź kilka razy się zdarzyło ze w nocy tez znikał jak z nim się chciałem połączyć ale nie tak często jak w dzień.

Połóż laptopa w miejscu WR843 i inssiderem sprawdź poziom sygnału.
Możliwe że w ostatnim czasie ktoś uruchomił swoją sieć WiFi i przez to zagłusza waszą.

Na laptopie pokazuje dwie kreski ale co chwilę rozłacza bo ten ZTE jest w drugim domu jest jedna sieć co ma kanał 6 a ten ZTE i tp-link ma kanał 1 mi się wydaje że coś jest źle ustawione w tp-link bo tak jak pisałem co jakiś czas rozłacza czasami działa dobrze a czasami zrywa połączenie z tym tp-link znika wszystko automatycznie się konfigurowało tylko wybrałem sieć wpisalem hasło wyłączyłem WPS zabezpieczenia były automatyczne a ZTE zawsze działa nigdy nie znika.

Urządzenia działają na oryginalnych antenach? Jeżeli tak to takie łącze ma prawo być niestabilne.

No jest na standardowych antenach ale dziwne ze w tamtym roku było wszystko dobrze nic nie rozłączało ten ZTE jest około 7-8m od tego tp-link po drodze dwie chude ściany tak jak pisałem że czasami działa dobrze a czasami znika pojawia i tak w koło czasami działa dobrze kilka dni czasami kilka dni nie działa w nocy najlepiej działa nic nie rozłącza czasami się zdarzało ze znikał a jeśće dlaczego pokazywało brak internetu na tym tp-link jak wyłączyłem DHCP i włączyłem to internet zacznął działać a tak przez cały dzień wyświetlało brak internetu dopiero po wyłączeniu i włączeniu DHCP w tp-link.

Zakłócenia mogą pochodzić od innych urządzeń elektronicznych pracujących w tej samej sieci elektrycznej lub emitujące zakłócenia w eter.

W raportach Windows pisze brak odpowiedzi serwera DNS sprawdzałem nawet na komputerze stacjonalnym i tez tak się dzieje wpisałem ten numery serwerów dns z tego ZTE do tp-link ale nic to nie dało nic nie zagłusza tylko z tymi serwerami dns jest coś bo dopiero po awarii internetu w tym roku nie działa tak jak przedtem.