Zmniejszenie predkości

Macieju :smiley: (o wróżbitę mi chodzi :stuck_out_tongue: )

  1. Zasilacz (Wzmaczniacz) POE http://archi.inosak.org/imgdb/item5936708295_1.html
    Mam to w pokoju między anteną, a AP Tp-Linka w pokoju.To niby mi szwankuje ,bo zacina się podobno.

2)Na zewnątrz mam skrętkę Ethernet chyba RJ45 jak dobrze pamiętam, czy jakoś tak do anteny talerzowej,tak żeby nic nie majstrować na dachu.

3)Jeżeli chodzi o ten talerz na dachu to no nie wiem,nie znam się ,możliwe,na zewnatrz mam skrętkę RJ45 do anteny

4)Na zewnatrz mam tylko talerz i 20m kabla do Zasilacza POE i 1m do AP

5)Ta technologia z opisanych ma tylko Wi-Fi

  1. zasilacz to zasilacz, a nie żaden wzmacniacz
    nie neguję że może być uwalony, tym bardziej powinieneś skorzystać ze wsparcia technicznego operatora
    (choć opisane objawy pasują mi do czegoś innego, a w zasilaczu raczej nie ma się co "zacinać" - jego zadaniem jest dostarczanie zasilania do sprzętu który odpowiada za wszystko, a jest umieszczony na dachu, to jednak nie da się definitywnie wykluczyć ewentualnego wpływu wady zasilacza na to co zaobserwowałeś)
  2. skoro masz skrętkę to na 100% masz jakieś urządzenie (AP?) na dachu, a nie sama antenę
  3. NIE MA anten dających się podłączyć skrętką
  4. to NIE jest antena tylko całe urządzenie abonenckie, no sorry, ale szklana kula mi szwankuje, więc nie powiem co tam masz konkretnie (pewnie możesz sprawdzić w umowie albo innych kwitach)
  5. czyli masz outdoorowy AP (skoro jesteś pewien WiFi)
  • to jest koń
  • nie to jest krowa
  • to jest koń
  • ale konie nie dają mleka
  • to jest koń
  • to jest krowa, bo robi MUUUU
    :stuck_out_tongue_winking_eye:
    antena jest jednym ze składników, ale całość już anteną nie jest, sorry nie umiem prościej…