Wzmacniacz WI-FI

Chcę wzmocnić w domu zasięg wi-fi ,mam już podłączony transmiter sieciowy .Który wzmacniacz wi -fi będzie działał również jako transmiter sieciowy,prócz np.POWERLINE TP-LINK TL-WPA2220KIT 2 SZT, nie ma tańszych pojedynczych np.TP-Link TL-860RE czy on działa jak transmiter sieciowy.

WA860RE to typowy wzmacniacz/repeater a nie transmiter sieciowy PLC.

Możesz wykorzystać np: WR740N jako punkt dostepowy po podłączeniu kablem do transmitera PLC.

Tak wiem ,że tak można zrobić, ale chodzi mi o to a żeby nie ciągnąc kabla ,ponieważ mam już transmiter sieciowy podłączony .W tedy gdzieś tam na końcu czarnej dziury z zasięgiem wi-fi podłaczam wzmacniacz do gniazdka i wtedy mam tak jak po kablu.Tylko skąd wziąć własnie taki tani wzmacniacz wi-fi żeby miał w sobie transmiter sieciowy . [Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase].No dobra myśle dalej jak to zrobić.

Trudno cię zrozumieć, każdy transmiter WPA ma wbudowany punkt dostępowy czyli łącząc się po sieci 230V z transmiterem PA (który jest podłączony kablowo do routera) masz od razu dostęp bezprzewodowy w okolicy jego montażu.

Ok. To teraz pokaż nam jakość sygnału z programu inSSIDer na końcu tej Twojej czarnej dziury.

TP-Link TL-860RE kupiłem, zainstalowałem i powiem tak, kompletne dno ,odbiera sygnał z routera bardzo dobrze na samym,samym końcu zasięgu, ale wysyła bardzo bardzo słabo .Dałem za niego 149 zł.w tej chwili dla mnie nie jest wart nawet no 15 zł.Ktoś gdzieś tam pisał że u niego działa nawet na 100 metrach , no to chyba że metr to 10 cm.Zasięg- wysyłanie ma fatalny-dno.

Pokaż to o co prosiłem.

http://www.tp-link.com.pl/support/download/?model=TL-WA860RE&version=V1#tbl_j Jak pobrać stąd najnowsze oprogramowanie

Klikasz w zieloną strzałkę obok nazwy pliku zaznaczonej niebieską czcionką. Link bezpośredni: http://www.tp-link.com.pl/resources/software/TL-WA860RE(UK)_V1_150820.zip

Ale u mnie się nie da ,to pisze
404 - File or directory not found.
The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

U siebie nie klikałem. I faktycznie pliku pod tym linkiem nie ma. Spróbuj ten: http://uk.tp-link.com/res/down/soft/TL-WA860RE(UK_V1_150820.zip

Fakt, nie działa. Możliwe że coś będzie dodane.