Wyłączenie konfiguracji urządzenia przez Wi-Fi

Witam
Mam problem z wyłączeniem konfiguracji urządzenia TD- W8970 po WI-FI. Chcę abym z laptopa nie mógł wejść przez przeglądarkę do ustawień routera. Ustawienia mam takie jak poniżej

Mam odznaczone okienko Remote Management ale mimo to na laptopie bez problemu wchodzę w ustawienia routera.
Drugi problem mam z dyskiem USB podpiętym do routera. Po podpięciu widnieje jak na poniższym obrazku

Wszystko działa (dysk ma zmapowany zgodnie z poradnikiem z forum), ale po np dniu gdzie nie wchodze na dysk, po uruchomieniu komputera mam informacje że system nie może połączyć sie z dyskiem sieciowym. Dysk pracuje bo to czuć pod ręką ale nie jest widoczny w USB Mass storage tak jakby przeszedł w stan uśpienia. Jak zrobić aby cały czas był tam widoczny.

Nie da się wyłączyć dostępu do konfiguracji przez interfejs radiowy. Pozostaje zmiana hasła dostępowego.
Dysk jest zasilany z portu USB?

Tak zasilany z USB ale wszystko działa wporządku do momentu jak sie nie używa dysku i przechodzi tak jakby w stan wstrzymania. Dioda cały czas sie świeci a dyski wirują bo to czuć.

Podłączył bym przez hub aktywny USB i sprawdził co się dzieje. Oprogramowanie na routerze masz najnowsze dostępne?

Miałem podobny problem, aktualizacja pomogła. Tak jak pisze kolega wyżej chyba nie da się wyłączyć dostępu do GUI przez WiFi.