WR941 v3 Brak komunikacji

Witam,
Mam problem ponieważ wgrałem Garygoyle do mojego WR941. Wszystko było w porządku tylko pewnego dnia budzę się rano i router niby działał ale włączał i wyłączam się samoczynnie, zaczęło coś się pieprzyć więc wgrałem na nowo firmware i kopie ustawień i tutaj się wysypało przy ładowaniu ustawień. Niby było wszystko ok lecz po odświeżeniu panelu sterowania nie można było nawiązać połączenia z routerem i nadano mi adres 169.254.235.63. Nie mogę wejść na router by przywrócić jakiekolwiek oprogramowanie, jak uzyskać łączność z urządzeniem ?

Jak zachowują się diody podczas uruchamiania routera?

PWR ścieci ciągle
SYS - mruga w takim normalny/średnim tempie
no i dioda z LAN/WAN zalezy jak podepne sieci lub mruga.
próbowałem wejść w failsafe, tylko nie wiem czy mi się udało lecz chyba tak bo dioda SYS mrugała o wiele szybciej niż zwykle ale zero odpowiedzi przez telnet jak próbowałem wejść na router. Oczywiście wcześniej ustawiłem na karcie adres ip 192.168.1.2 oraz bramę 255.255.255.0

Czyli failsafe zadziałało.
Ustaw Te IP jeszcze raz i sprawdzaj na każdym porcie lan. Router odpowiada na ping?

Niestety gdy pinguje 192.168.1.1 to nie ma odpowiedzi na żadnym z portów LAN oraz WAN

no to pozostaje spróbować kabelkiem serial. możliwe że wgrałeś soft nie do swojego routera i nie ma komunikacji po LAN.
Jak poczekaż aż sys przestanie migać i przytrzymasz reset przez 11 sekund to router wykona restart? Spróbuj czy potem będzie dostępny przez ping.

SYS nie przestaje migać, w tybie failsafe miga bardzo szybko, a jak nie jest w failsafe to miga takim średnim tempie. Przycisk restart tak jak by w ogóle nie działał, nic się nie dzieje.
W trybie normalnym i failsafe nie pinguje, brak odpowiedzi.

Zostaje chyba tylko kabel serial. Albo spróbuj użyć innego komputera.