WR841v9 - OpenWRT bez gui

Przez przypadek do mojego routera TP Link TL WR841N v9 wgrałem OpenWRT bez trybu graficznego, czy da się jakoś cofnąć stary firmware, albo dodać tryb graficzny?
//temat poprawiłem - Heinz

Można tym sposobem wgrać oprogramowanie z GUI.

Gdy wpisuje sysupgrade -n <nazwapliku.bin> pisze, że zerwano połączenie.

Ok wgrałem Gargoyle, tylko jest nowy problem. Jak zmieniam ustawienia to one się nie zapisują co zrobić?

Wgrać openwrt ze strony openwrt.org np te:
https://downloads.openwrt.org/chaos_calmer/15.05.1/ar71xx/generic/openwrt-15.05.1-ar71xx-generic-tl-wr841n-v9-squashfs-sysupgrade.bin
Gargoyle w wersji 1.9 i wyższej zajmują całą pamięć flash przez co mają problem z zapisaniem ustawień.

albo stare gargoyle 1.6.2.2 (z eko.one.pl), które działa bez mydła na starszych/bardziej okrojonych z flasha modelach

Starszego nie ma na WR841v9.

Mam 2 takie routery, czy mogę je ze sobą połączyć mostem WDS? Na jednym routerze jest V11 i orginalny firmware. A na drugim wgrałem Gargoyle 1.9.0.

W przypadku Gargoyle użyj "most bezprzewodowy" o ile zachowuje ustawienia.

Zachowuje ustawienia, tylko nie wiem co mam wpisać w Bridge IP i AP/Gateway IP.

W bridge wpisujesz IP tego routera
Gateway jest to adres IP głównego routera.
Jeśli IP głównego routera to 192.168.0.1 to bridge wpisujesz np: 192.168.0.222

tak to powinno wyglądać?

Tak. Coś jest nie tak?

Mam brak dostępu do internetu.

fakt, znów przegapiłem, że to v9
a więc pozostaje nie instalować żadnych pluginów (w szczególności języka PL)

sprawdź "connect by WDS" zamiast "connect via client bridge" (optymalnie mieć oba routery "pod gargoyle", bo tryb WDS w fabrycznym sofcie jest INNY niż to co jest w gargoyle)
ewentualnie ustaw statyczne IP na podłączonym komputerze (IP z tej samej podsieci, spoza puli DHCP, brama to IP twojego głównego routera, DNS też lub DNSy dostawcy)