WR841N dynamiczne ip co chwile nie ma internetu

wszyztsko idzie bez zarzutu poki mam inetrnet , zaraz sprobuje gdy sie rozlaczy , wszytsko czyli 2 dnsy i brama

No to normalne że jak jest internet to działają wszystkie :wink:

nie mialem teraz neta to nic nie idzie , ani brama ani dnsy , i pokazuje mi siekomunikat
adres 77.46.97.151 jest nieosiagalny ( czyli moje ip )

Czyli to problem z połączeniem do samego routera. Nie można nawet wykluczyć problemu z komputerem. Dzieje się to na wszystkich urządzeniach w sieci? Sprawdzasz kablowo czy bezprzewodowo?

laptop bezprzewodowo i stacjonalrny przewodowo , obydwa maja ten sam problem wiec to raczej problem z ustaweniami routera / routerem albo czyms o czym nie wiem

Zrób testy inSSIDer-em czy aby sygnał nie zanika lub nie jest zaszumiony. Konfiguracja tp-linka według -

chce zmienic wedlog poradnika adresy dhcp na 192.168.1.xxx ale wyskakuje mi komunikat : Error code: 26106
The IP address is not in the same subnet with LAN IP address. , co zrobic dokladnie ?

Adresów IP nie musisz zmieniać to tylko przykład w poradniku. Podstawa to wyłączenie automatów (konkretne wartości).

ok to jedynie na auto nie mialem szerokosci kanalu zmienilem na 40 hz , poki co sie nei rozlacza ale to pewnie tylko chwilowe , zaraz dam znac

tak , nic sie nie zmienilo , nadal sie rozlacza , moze to problem z adresami ip dla urzadzen wi fi ? jeden z serwerow dns jest podobny

Jeszcze nie dałeś obrazków z inSSIDer!?

screeny

Bardziej interesuje mnie zakładka NETWORKS.

w zalaczniku bo cos nie moglem dodac

Prędkość twojego łącza internetowego to?

oficjalnie 20 Mb , ale podobno w godzinach nocnych jest 3x wiecej i jakies dodatki za stalego klienta

Ustaw mniejsza prędkość na radiu dla standardu 802.11g. Save i reboot routera. Sprawdź wtedy czy coś się dzieje pozytywnego.

zmienione , zaraz sie przekonamy

nie pomoglo , po chwili nadal to samo , juz mam dosc ... jakies pomysly jescze ?

Sprawdź czy na kablu masz takie same objawy? Oprogramowanie masz aktualne na routerze?