WR743ND problem z internetem

Sprawdź konfigurację sieci WiFi. upewnij się że hasło jest dobrze wpisane.
Daj screena z menu System tools- System log

Haslo jedyna pewno dobrze wpisane

Spróbuj wyłączyć na próbę szyfrowanie sieci bezprzewodowej w Dlinku i skonfiguruj WR743 jeszcze raz.

Ok to chwila

Niestety nic ...

nie mam pojęcia czemu to nie działa. Może warto wypróbować gargoyle?
Polecam: http://dl.eko.one.pl/gargoyle-pl/attitude_adjustment/ar71xx/gargoyle-1.6.2.2-ar71xx-tl-wr743nd-v2-squashfs-factory.bin

konfiguracja:

Wystarczy sam most bezprzewodowy, przekaźnik jeśli ma on też nadawać sieć WiFi.

A ze strony usługodawcy bądź awaria wr743?

tu jest problem między Dlink a WR743. Chyba że ten Dlink jest od operatora.

Prywatnie kupiony

Alecwszystko działało aż do czasu wyłączenia prądu oraz przyspieszenia internetu ...

zresetuj oba urządzenia do ustawień fabrycznych i przeprowadź konfigurację od początku. Opisz co i jak ustawiasz.

D link działa prawidłowo bo mam internet na wszystkich urządzeniach oraz wr702 widać ze łączy sie ze siecią ... Problem jest z wr743

Co do pierwszego obrazka to po konfiguracji WR743ND zmień pobieranie adresacji na automatyczną i pokaż wtedy ipconfig /all z adresacją którą dostajesz.

tzn? nie wiem co masz dokładniej na myśli. Przepraszam ale nie jestem biegły w tych sprawach.

Czy ktoś ma jeszcze jakiś pomysł co może byx przyczyną że multiroom nc plus nie chce ruszyć?

Bez podania podstawowych informacji nie ruszymy z miejsca

Podstawowych tzn?

To o co pytał administrator czyli ipconfig jak podłączysz komputer do routera kablowo a adresacja na karcie w automacie musi być

Ale d link czy TP link 743?

Dyskutujemy o TP-linku więc poproszę ipconfig /all kiedy jesteś podłączony kablowo do TP-linka -