[WR740N] Statystyki połączenia

Posiadam router TP-LINK WR740N v4, który obsługuje kilka urządzeń poprzez Wi-fi. Z racji, iż przymierzam się do zmiany internetu na mobilny chciałbym wiedzieć ile transferu zużywam średnio w ciągu miesiąca. Po zalogowaniu się do panelu routera widzę statystyki połączenia, które wydają mi się być sporo zaniżone.

Po dodaniu wartości odebranych i wysłanych bajtów wychodzi mi około 2GB ogólnego transferu przez okres 9 dni (dobrze rozumuję?).
Wskazania mogą być faktycznie prawidłowe, czy raczej nie należy się opierać na tych statystykach ?

Nigdy nie przeliczałem tych jednostek, raczej powinny być prawidłowe. Dobrze jest zainstalować Gargoyle tam masz dokładne wyliczenia transferu na porcie WAN
Tak to wygląda w moim WDR4300:

Raczej nie zliczało prawidłowo transferu na oryginalnym sofcie. Po wgraniu Gargoyle widzę, że przez 4 godziny normalnego użytkowania zeszło mi niemal 0,8 GB co nijak ma się do 2 GB w 9 dni zmierzonych wcześniej.

Tak jak pisałem nigdy tego nie weryfikowałem. Poza tym po restarcie licznik chyba się kasuje. Teraz masz wszystko jak na tacy.