WR740N problem po wgraniu uaktualnienia

Witam!
Prosze o pomoc w temacie dostępu do mojego routera TP-link TL-WR740N. Mianowicie: Wgrywałem na niego najnowsza wersję gargoyle-1.6.0.1-ar71xx-tl-wr740n-v1-squashfs-sysupgrade ( nie jest to pierwsza aktualizacja) i mam problem z zalogowaniem się. Wszystko przebiegało standardowo jak wcześniejsze razy aż to tego. Objawy: po wgraniu softu nie mam dostępu do neta, a zalogowanie się do routera nie jest możliwe (standardowe hasło do tej pory używane nie działa). Czy jest jakieś uniwersalne hasło by się tam dostac lub czy jest możliwość zresetowania tego hasła. Router odpowiada podpięty kablem pojawia się okno logowania, lecz po wpisaniu hasła zwraca błąd "złe hasło" odpowiada. Reset przyciskiem standardowym nie odnosi skutku.

WR-a masz w wersji V1?

Jest w wersji 2 ale do tej pory wersja 1 i 2 były jedne pliki ( przynajmniej tak mi się wydaje :slight_smile: )

password - spróbuj wpisać

Wow!! A jednak jest tajne hasło istnieje wielkie dzięki. Poskutkowało. Jednak wersja softa jest nie zgodna nie ma obsługi wifi. Wgram poprezdnią wersję. Mam nadzieję że się uda.

To nie tajne hasło tylko domyślne :wink: