WR740N - migają wszystkie diody równocześnie

Witam!
Router póki co działał bez zarzutów, jednak w niedzielę zaczęły migać wszystkie diody równocześnie, oczywiście internetu nie było. Operacja wylacz-wlacz nie pomogła:) Rano juz wszystko bylo w porzadku.
We wtorek powtórka z sytuacji, z ta różnica, że juz nie poprawiła sie po powrocie z pracy.
1 czynnosc wylacz-wlacz - brak reakcji
2 czynnosc - reset - brak reakcji - to samo
Wszystki kable są podłączone dobrze (bo w koncu 2 miesiace go używałem). Mam przejscie z modemu do routera do WAN. Zaznaczę, że na kablu z modemu działa, a na kablu z routera juz nie. Niestety pomoc techniczna tplinku działa do 17 tylko. Komputer w ogóle nie widzi sieci bezprzewodowej, przez co, rzecz jasna, nie moge sie zalogowac na stronke konfiguracyjną. Proszę o pomoc. Wspomne jeszcze raz, ze reset nie pomaga (8s na wlaczanym zasilaniu nie wylacza i wlacza routera, jak to powinno nastąpić wg instrukcji).
Mam nadzieje, ze obedzie sie bez kupna nowego routera, badz tez odsylania na gwarancję.
Dziekuje bardzo za pomoc z góry:)

Uszkodzony masz router.

Jeżeli migają wszystkie diody to oznacza brak oprogramowania został sam bootloader. Jeżeli router masz na gwarancji to proponuję oddać.

Dziekuje bardzo za pomoc, na szczescie router jest na gwarancji, wiec go odeślę. To pewnie oznacza brak wi-fi przez pewien okres, co bedzie skutkowało kupnem nowego. Orientuje się ktoś czy w takim przypadku (gdy kupie nowy router) dostane zwrot gotówki od razu czy bede wyposażony w dwa, bo odeślą mi nowy?

Raczej musisz poczekać na naprawę starego routera. Zresztą wszystko zależy od sprzedawcy.