WR1043nd v2 powrot z Gargulca na oryginalny soft

Siemanko. Chciabym powrocic z Gargulca na soft tp-linkowy, albo prosic o pomoc w sprawie takiej, ze nie dziala mi na komputerach wifi a na telefonach (4) i kompach po lanie i xboxie hula :slight_smile: Dokladniej laczy ale przy zbieraniu informacji wywala blad "system nie byl w stanie sie polaczyc. Dodam ze na oryginaly\nym tp-linkowskim oprogramowaniu smigalo miod malina :slight_smile:

Do mojego modelu nie ma softu bez bootloadera (szukalem pol dnia jest tylko pod v1) :confused: Jakbys mogl podaj mi link czy zmodyfikowany plik .img

Jak to nie ma? Jest na naszym forum:

I dzieki temu bede mial oprogramowanie tp-linka ? :slight_smile: A co sie moze dziac z wlan na gargulcu ??

Przyczyn może być wiele. Zrób skanowanie inSSIDer-em i wrzuć obrazki. Jakie systemy na komputerach? Jakiś błędy podczas próby połączenia?

Tak będziesz miał firmowe Fv.

Na jednym windows 8.1 a na drugim windows 7 :). blad tylko ze nie moze polaczyc nawet prosby o haslo nie pokazuje

Jeżeli nazwa sieci (SSID) jest takie samo które było na oryginalnym oprogramowaniu to musisz usunąć ją z listy zapisanych w systemie i ponownie się połączyć wpisując hasło zabezpieczające.

Inna jest :slight_smile:

Sprawdź na tej liście sieci w systemie windows i usuń tą właśnie nazwę. Musi zapytać się o klucz jeżeli jest włączony na routerze. Zmień jeszcze kanał.

Nic nie pomoglo. Ciul wgraj tp-linkowe i potem na nowo tego i bede sie bawil :smiley: Jutro odpisze w temacie co i jak. Dzieki wielkie za szybka reakcje :slight_smile: