WR1043nd v2 powrot z Gargulca na oryginalny soft

Siemanko. Chciabym powrocic z Gargulca na soft tp-linkowy, albo prosic o pomoc w sprawie takiej, ze nie dziala mi na komputerach wifi a na telefonach (4) i kompach po lanie i xboxie hula :slight_smile: Dokladniej laczy ale przy zbieraniu informacji wywala blad "system nie byl w stanie sie polaczyc. Dodam ze na oryginaly\nym tp-linkowskim oprogramowaniu smigalo miod malina :slight_smile:

Do mojego modelu nie ma softu bez bootloadera (szukalem pol dnia jest tylko pod v1) :confused: Jakbys mogl podaj mi link czy zmodyfikowany plik .img

Jak to nie ma? Jest na naszym forum:

I dzieki temu bede mial oprogramowanie tp-linka ? :slight_smile: A co sie moze dziac z wlan na gargulcu ??

Przyczyn mo偶e by膰 wiele. Zr贸b skanowanie inSSIDer-em i wrzu膰 obrazki. Jakie systemy na komputerach? Jaki艣 b艂臋dy podczas pr贸by po艂膮czenia?

Tak b臋dziesz mia艂 firmowe Fv.

Na jednym windows 8.1 a na drugim windows 7 :). blad tylko ze nie moze polaczyc nawet prosby o haslo nie pokazuje

Je偶eli nazwa sieci (SSID) jest takie samo kt贸re by艂o na oryginalnym oprogramowaniu to musisz usun膮膰 j膮 z listy zapisanych w systemie i ponownie si臋 po艂膮czy膰 wpisuj膮c has艂o zabezpieczaj膮ce.

Inna jest :slight_smile:

Sprawd藕 na tej li艣cie sieci w systemie windows i usu艅 t膮 w艂a艣nie nazw臋. Musi zapyta膰 si臋 o klucz je偶eli jest w艂膮czony na routerze. Zmie艅 jeszcze kana艂.

Nic nie pomoglo. Ciul wgraj tp-linkowe i potem na nowo tego i bede sie bawil :smiley: Jutro odpisze w temacie co i jak. Dzieki wielkie za szybka reakcje :slight_smile: