Wr1043nd v1 zdalny dostęp

Witam, kupiłem zupełnie nowy nowy ruter WR 1043ND V1 (TL-WR1043ND ver1.0 ) niby jest ok. po wi-fi z komputerami, telefonami i drukarką.
Stary którego uśmierciłem TL-WR1043ND ver1.8 mogłem się do niego zalogować z zewnętrznego IP i mieć pełen dostęp do jego ustawień. Próba wejścia do nowego (wre1.0) kończy się komunikatem "że nie mam uprawnień.

Złe ustawienia czy wersja oprogramowania?
Pozdrawiam.
Wydzieliłem jako nowy wątek - Administrator

Oprogramowanie masz najnowsze dostępne? Co skonfigurowałeś w Remote Managment?

witam i dzięki za odzew.

po uwaleniu takiego samego ruterka, z wyborem oprogramowania jestem ostrożny :wink:

http://www.tp-link.com.pl/resources/software/TL-WR1043ND_V1_140319.zip - tu masz najnowsze dostępne oprogramowanie dla twojego TP-linka. Przy wgrywaniu przez kabel nie powinno być problemu chyba że prąd wyłączą.

dzięki zaraz sprawdzę, ten ruter ma 2 lata gwarancji - najwyżej oddam :slight_smile:

To gdzieś wygrzebany z zapasów magazynowych bo v1 już nie jest produkowany.

tego gość miał kilkadziesiąt szt. oryginalnie zapakowane :wink:
tak powinno wyglądać to co ściągnąłem? (niebieskie)

Jeżeli ściągnąłeś z tego linka który wrzuciłem to musi być ok.

po wgraniu wymagane ponowna konfiguracja rutera ?

Pewnie tak ale ręki nie dam sobie uciąć bo nie ma na to reguły.

to muszę porobić fotki ustawień, bo zbyt duża przerwa w necie to domownicy mnie zabiją :wink:
sukcesem jak i porażką się pochwalę :wink:
Dziękuję i pozdrawiam.

Mam taką nadzieję że to zrobisz.

:smiley:

czy tak ma wyglądać?, zrobiłem fotki ustawień i nic nie wyleciało - chyba dobrze ?
Dziękuję :wink:

Jest ok a jak dostęp z zewnątrz?

zaraz to sprawdzę - jestem podjarany :slight_smile:

:slight_smile:

jest ok.

Czyli watek możesz zamknąć? Dostęp z zewnątrz działa poprawnie?

dostęp z telefonu ruter / ruter1043ND z nowym oprogramowaniem i jestem :slight_smile:

rozumiem, że to ostatnie oprogramowanie jakie wyszło i więcej nie będzie? , a jak zamknąć ten wątek - jestem raczkujący :wink: