Wr1043nd v1.1

Witam!!!
A taki coś da się w ten sam sposób naprawić?
https://onedrive.live.com/?authkey=!AN5M-MdfQis9oDY&cid=84F5EC832AD0BD6F&id=84F5EC832AD0BD6F!16803&parId=84F5EC832AD0BD6F!107&o=OneUp
Pozdrawiam

Powinno się dać. Podłączyłeś już interfejs?

niestety jeszcze nie, bo to jest sąsiada. Mój po ostatniej reanimacji chodzi bez problemu. Pozdrawiam

witam!!!
Oto co sie dzieje po podłączenie przez putty. Pozdrawiam

Nie startuje obraz.
Instrukcja naprawy:

wiem właśnie tyle ze jak wpisze tpl to nic sie nie dziaje

Musisz to zrobić naprawdę szybko. W putty można wklejać te tpl za pomocą kliknięcia prawym przyciskiem myszy.
Sprawdź jeszcze połączenie przewodu które idzie do Rx routera.

dobra zrobiłem, po wymianie kondensatora ruszył. Dzięki

Witam, o jakim kondensatorze mowa :wink: , mam ten sam problem zachciało się gargoyle było fajnie tylko z drukarką po wi-fi miałem problem. Próba powrotu do oryginalnego oprogramowania się nie powiodła, obecnie po podanym zasilaniu migną diody i później świeci tylko PWR :frowning:

kolego, ja wymieniłem 4 kondensatory 10v 440uf i 1 16v 220uf jak dobrze pamiętam, i router do dziś dobrze działa. A przygrzałeś te piny co wlutowałeś? Pozdrawiam

niby tak może jeszcze raz spróbuje - dzięki za zainteresowanie

Tu akurat miałem przypadek że były do wymiany kondensatory , a w tym pierwszym nie dogrzalem dobrze nóżki tx i też nie chciało ruszyć, daj znać czy poszło, spróbuj jeszcze podmienić tx z rx i może wtedy ruszy. Pozdrawiam

Kolego @Heinz mam małe pytanie do Ciebie, Dlaczego jak wgrałem gargoyle nie mam możliwości skonfigurowania opcji modem?

modem to huawei E3372h-153 wersja HiLink. Pozdrawiam

mam raczej blade pojęcie o ustawieniach sieciowych, zrobiłem fotki z ustawień TPlinka jakie miałem i przeniosłem na gargoyle, Zależało mi na blokowaniu stron i też działało super jeden ptaszek i konkretnej stronki niema :). Nawet mój "przedłużacz wi-fi TL-WA850RE bez ingerencji w ustawienia działał też poprawnie. Blokowanie stron na TPlinku raz działało raz nie a czasami to odcinało całkowicie od neta i to było powodem, że zmieniałem oprogramowanie - może już wtedy padał ?

a jaka to wersja gargoyle i skąd pobrana?
obsługę modemów "z pudełka" mają buildy z eko.one.pl (najnowszy to v 1.6.2.2)

w układzie (i jakim) które piny to rx i tx - może tulejki na płytce nie mają kontaktu ?

nie szukając daleko:

ogólne zasady są te same (swoją drogą są tam linki zawierające opisy dla różnych wersji sprzętowych)
oczywiście musisz wziąć poprawkę na to, że masz wersję v1 (a NIE v2) więc pliki z firmware są INNE

myślałem o wyprowadzeniu na "kość" , a może jeszcze na innym konwerterze spróbuję, ja mam PL2303. Kabelek DKU-5 po przecięciu ma inne kolory niż opisy w necie i też kicha :frowning: czyli pod górkę

Najnowsza wesja 1.8.1 ze strony gargoyle wersja Hilink to jest e3372h-153. Pomoże ktos?
Pozdrawiam

Witam!!!
Mam taki problem ze dostałem ten router co w temacie tylko ze nie idzie sie do niego zalogwac przez kabel tylko wifi. Co mam zrobic? Pozdrawiam

Dobra, przyczyna leżała na płycie od 1043nd, rozlane kondensatory po wymianie śmiga, ale tylko przez chorma da sie zalogowac. Pozdrawiam