Wr1043nd v1.1

Witam!!!
Mam problem, router ten miał wgrane dd wrt zawiesił się i zresetowałem i juz się nie właczył, Mrugna wszystkie kontroli na 1s po czym na 1s migna diody od lanów i portów wan i znowu wszystko od nowa. Ale ciągle świeci się dioda pwr. Da się to jakość naprawic?
Pozdrawiam

Uszkodzone firmware, ale bootloader działa. Sprawdź czy ma on nowy bootloader z trybem recovery.
Uruchom router z wciśniętym przyciskiem QSS(WPS).

zero reakcji na wcisniety przycisk qss. Pozdrawiam

dzięki a jakie inne mozna spróbować wgrać oprogramowanie poniewaz link do specialnego firmware nie działa.
2. Specjalnie przygotowany firmware, dla upewnienia się sprawdzamy sumy kontrolne
Pozdrawiam

Można wgrać to:


wr1043nv1_en_3_13_13_up(130325).rar
Oczywiście trzeba je wypakować z archiwum

witam i ciagle mam bład jak to ominać ?

Pozdrawiam

Wyłącz zaporę/firewall bo router nie widzi serwera TFTP

poszło ale wiesza sie teraz na tym

możliwe ze masz zbyt stary bootloader na tamte firmware. Spróbuj tego: Firmware bez bootloadera dla routerów TP-Link
wr1043nv1_de_3_9_17_up_(100331).bin
Te jest po niemiecku więc potem wgraj najnowsze firmware ze strony tp-linka.

dzieki ruszył a mam jeszcze pytanie a teraz moge wgrac juz normanlnie z bootem polis soft?
Pozdrawiam

tak

dzieki za wszystko. Pozdrawiam

Witam!!!
A taki coś da się w ten sam sposób naprawić?
https://onedrive.live.com/?authkey=!AN5M-MdfQis9oDY&cid=84F5EC832AD0BD6F&id=84F5EC832AD0BD6F!16803&parId=84F5EC832AD0BD6F!107&o=OneUp
Pozdrawiam

Powinno się dać. Podłączyłeś już interfejs?

niestety jeszcze nie, bo to jest sąsiada. Mój po ostatniej reanimacji chodzi bez problemu. Pozdrawiam

witam!!!
Oto co sie dzieje po podłączenie przez putty. Pozdrawiam

Nie startuje obraz.
Instrukcja naprawy:

wiem właśnie tyle ze jak wpisze tpl to nic sie nie dziaje

Musisz to zrobić naprawdę szybko. W putty można wklejać te tpl za pomocą kliknięcia prawym przyciskiem myszy.
Sprawdź jeszcze połączenie przewodu które idzie do Rx routera.