WR1043nd - Router przestaje rozgłaszać sieć, LAN działa

Witam.
Mam problem z routerem TP-Link WR1043nd v.1
Pod router mam podpięte 3 urządzenia po kablu i 4 po Wi-Fi. Router bez problemu przydziela adresy IP. Usterka przytrafia się losowo. Czasem pracuje bez problemu 1-2 dni a czasem od restartu tylko parę minut.
Problem polega na tym, że po pewnym czasie router przestaje rozgłaszać SSID i zrywa wszystkie połączenia Wi-Fi. Pomaga tylko restart routera.
Zmieniałem oryginalne firmware na Gargoyle i występuje ten sam problem. Testowałem na różnych kanałach w różnych trybach (b/g/n mixed, b,g mixed), wyłączałem kompletnie szyfrowanie, przydzielałem na stałe adresy IP i nie mam już pomysłu.

Zmieniałeś zasilacz np. 12V/1A czy 1,5A?

Faktycznie był 0,5A Teraz już nie wiem czy taki był oryginalny. Zmieniłem na 1,5A i dam znać.
Dziękuje za tak szybki odzew.
Pozdrawiam.

Nie ma problemu, czekamy na info czy coś się poprawiło.

Niestety na nowym zasilaczu te same objawy.

Rozkręć router i sprawdź jak wyglądają kondensatory elektrolityczne na płycie głównej, czy aby nie są uszkodzone lub wybrzuszone?

Znalazłem czas na dobranie się do routera. Kondensatory wyglądają na sprawne. Brak nawet lekkich wybrzuszeń czy śladu wylanego elektrolitu.

Dzieje się tak tylko po Wi-Fi czy po kablu też?

Po kablu działa wszystko bez problemu.

Wygląda to na przegrzewanie się układu radia. Czy chłodzenie w postaci wentylatorka odnosi rezultat?

Rozebrałem obudowę. nad płytką położyłem wentylator 80x80 i wszystkie układy są niemal zimne. Niestety nie pomogło.
Edit:
Zauważyłem też, że przy dużym obciążeniu routera podłączone 4 komputery poprzez WIFI router zrywa WIFI po dosłownie kilku minutach. Natomiast jak działa tylko jeden komputer połączenie utrzymuje się nawet do godziny.
Może jest jakiś sposób aby pomierzyć napięcia tylko musiał bym wiedzieć jak i gdzie.

Kolego a sprawdzałeś te małe kondensatory? od góry u mnie wygladały dobrze ale od spodu były spuchnięte nawet nie było widać. Pozdrawiam