Wgrałem Garygole i nie mogę się zalogować do konfiguracji

Zainstalowałem openwrt-ar71xx-generic-tl-wdr3600-v1-squashfs-factory.bin z poziomu przeglądarki poprzez system upgrade i teraz nie mogę się zalogować do ustawień routera.
Model tp link tl-wdr3600
Podłączony jestem za pomocą kabla lan do wtyczki sieciowej w routerze oznaczonej nr 1 tak jak to było przed aktualizacją. Kiedy wklepuję w adresie przeglądarki 192.168.1.1 wyskakuje mi informacja "strona internetowa jest niedostępna".
Pomoże ktoś coś?

Niestety nie wgrałeś Gargoyle tylko czyste OpenWRT.
Wgraj gargoyle z tego linku:
http://dl.eko.one.pl/gargoyle-pl/attitude_adjustment/ar71xx/gargoyle-1.6.2.2-ar71xx-tl-wdr3600-v1-squashfs-sysupgrade.bin

Za pomocą tych poradników:

Przy próbie połączenia się z routerem przez ten program i pisując użytkownik root i hasło password nie może się zalogować.

Nie wiem co to za "program", w każdym razie, ty nie masz jeszcze hasła ustawionego i musisz się połączyć via telnet, dopiero jak ustawisz sobie hasło przy pomocy polecenia passwd będziesz mógł się połączyć via ssh.

Jakas poorada jak sie polaczyc "via telnet"?

Wpisz w terminalu.
telnet 192.168.1.1

kiedy w CMD wpisuję telnet 192.168.1.1 to pojawia mi się taka informacja -> Nazwa 'telnet' nie jest rozpoznawana jako polecenie wenętrzne lub zewnętrzne, program wykonywalny lub plik wsadowy.
O co może chodzić?

Wgraj sobie programik Putty i się połączysz przez telnet .

lub:

W putty rubryki
Host Name (or IP addres) wpisuję 192.162.1.1 Port 23
Connection type zaznaczam telnet
Klika OPEN
Przechodzi mi do czarnego okna którym jest
login: wpisuję root
przeskakuje w
password : nie wpisuję nic i pojawia się komunikat "you are not allowed to log in before xx secondes"
I co teraz zrobić ?

najpierw łącz się przez telnet nie przez ssh.

No to jak się łączyć przez ten TELNET ?? bo w cmd jak wpisuję to pojawia mi się to co wcześniej napisałem a w tym PUTTY zaznaczam telnet

coś jest nie tak bo hasła być nie powinno
spróbuj zrobić firstboot. http://eko.one.pl/?p=openwrt-failsafe

A do jakiego portu mam mieć podłączony kabel sieciwy w routerze?? WAN czy 1lub2lub3lub4?

1,2,3,4 dowolny z tych.

I już jestem. Uporałem się z tym. Dziękuje bardzo. Połączyłem się przez PUTTY, winny okazały się ustawienia mojej karty sieciowej w kompie. Zmieniłem adres ip kompa na 192.168.1.2 i zadziałało udało mi się połączyć.