W8970 --- dziwny problem

Witam serdecznie,
mam dziwny problem z routerem W8970, wczoraj wieczorem wyprowadziłem złącze UART (wlutowałem 4 piny). Później go poskładałem włączyłem. Super fajnie router normalnie działał. Dzisiaj rano router się tak jakby zawiesił. Diody na routerze zaczęły się migać, tak jakby router chciał się zabootować i nie mógł przejść dalej. Jakoś udało mi się jakoś zrestartować go i przywrócić ustawienia fabryczne, miałem kopię zapasową ustawień więc ją wgrałem router pochodził parę minut. I znów to samo. Tylko teraz naciskam na restart i nic. Co może być przyczyną?

W jakim celu wyprowadzałeś złącze? Mówisz o tylko o przewodach czy tylko o jakiś pinach? Masz oryginalne oprogramowanie czy alternatywne na tym routerze?

wyprowadziłem te złącza, bo chcę zmienić oprogramowanie na openwrt, tylko czekam konwerter USB ->UART. Więc na razie w te miejsce tylko wlutowałem 4 piny. Załączam zdjęcie:

Niczego do tych pinów nie podłączałem. Po wlutowaniu poskręcałem router i włączyłem, żeby normalnie pracował. I dział, ale do 10.00 :(. Wydaję mi się że raczej nic nie zostało uszkodzone mechanicznie bo 10h normalnie pracował... Oprogramowanie jest oryginalne TP-linkowe bodajże z czerwca tego roku (ostatnia wersja)

Dostajesz z routera jakąś adresację?

nic, co jakiś czas tylko hp connect sygnalizuje że karta sieciowa jest podłączona ale tylko na chwilę....

Wygląda że to jakieś uszkodzenie. Dostaniesz UART to sprawdzisz czy bootloader "żyje" czy nie.

Sprawdź luty czy przypadkiem nie zrobiłeś zwarcia.

sprawdzałem, taka była pierwsza myśl i zasilacz. Najbardziej dziwi mnie fakt że ten router się włączył i działał (jakby się nie włączył to sprawa jasna...) ;/ Mam teraz tylko nadzieję że jakiś błąd się pojawił i firmware się wysypał i UART mnie poratuje ;/

Problem rozwiązany. Dzisiaj dostałem kabel podłączyłem i była komunikacja. Wystarczyło zmienić firmware.

Jak temat rozwiązany to zamykaj. Zapraszamy ponownie.

Jeszcze mam taki problem wysypał mi openwrt po instalacji PPTP, próbowałem wgrywać od nowa firmware ale teraz router się za pętla chyba uboot sie wysypał:

ROM VERG 05VER: 1
                 CFG 0OM
CFOM .4
CFG
ROM VER: 1.1.4
CFG 05
ROM VER: 1.1.4
CFG 05
ROM VER: 1.1.4
CFG ROM VER: .1.4
CFG 0
     FG OM VFG 05
OM VER: 1.1.4
CFG 05
ROM VER: 1.1.4
CFG 05
ROM VER: 1VER
EOM VR5      CFG 05OM VER.ER: 1.G 05
ER: 1.1G 05
ER: 1.1FG 0M 05VER: 1.CFG 05
ROM VER: 1.1.4
CFG 05
ROM VER: 1.1.4
CFG 05
ROM VER: 1.1.4
CFG 05
ROM VER: 1.1.4
CFG 05
ROM VER: 1.1.4
CFG 05
ROM VER: 1.1.4
CFG 05
ROM VG M VER: 1.1.4
CFG 05
ROM VER: 1.1.4
CFG 05
ROM VER: 1.1.4
CFG 05
ROM VER: 1.1.4
CFG 05
ROM VER: 1.1.4
CFG 05
ROM VER: 1.1.4
CFG 05
ROM VER: 1.1.4
CFG 05
ROM VER: 1.1.4
CFG 05
ROM VER: 1.1.4
CFGR: 1.1.CFG 05
ROM VER: 1.1.4
CFG 05
ROM VER: 1.1.4
CFG 05
O4
C
ROM 1.1.5
ER: 1.1
       CFG R

I za żadne skarby nie mogę się do niego dobić