Uszkodzony WDR3600

Witam
Router kupiony dwa tygodnie temu. Niecały tydzień po zakupie po powrocie z pracy zauważyłem na nim taki objaw. Wszystkie diody na nim świecą. Pomimo wypiętych kabli ethernetowych diody nadal świecą. Nadmienię, że działa WIFI, łączę się z siecią i przypisuje mi adres IP, ale internetu nie ma. Podejrzewam uszkodzenie portów w routerze. Czy takie uszkodzenie kwalifikuje się do naprawy ? Jaki ewentualnie może być koszt naprawy odpłatnej ? Router kosztował mnie 230 zł i nie ukrywam taka strata już nieco boli.
tkasp

Odeślij na gwarancję. Takich uszkodzeń nikt nie naprawia. Prawdopodobnie padł chip odpowiedzialny za switch.

Potwierdzam, odeślij lub oddaj tam gdzie kupiłeś.

Czy to, że router miał wgranego OpenWrt z Gargoylem nie narusza gwarancji ?

Skoro masz dostęp po wifi to możesz wrócić do poprzedniego oprogramowanie

Firmware zmieniony, zostawiłem router tam gdzie go zakupiłem, teraz pozostaje czekać ok 14 dni na werdykt serwisu.
tkasp

Nie powinno być żadnego problemu z wymianą sprzętu na nowy. Czekamy na info jak poszło.

Jak długo można czekać na informację o statusie naprawy (wymiany)? Router zostawiony w sklepie Komputronik 14 dni temu. Wg praw konsumenta po tym czasie powinienem mieć już jakieś informacje od sprzedawcy jaki jest status naprawy, a tu nic.

Witam
Właśnie wczoraj otrzymałem wymieniony router, trochę to trwało - 18 dni, ale już mam i cieszę się z takiego obrotu sprawy.
Temat do zamknięcia.