Ustawianie serwera CS:GO na Gargoyle

Witam,
Próbuję wszystkimi siłami w jakiś sposób skonfigurować router i serwer tak, aby... działał. Jakoś. Z tego co mnie mniej więcej wiadomo zrobiłem z grubsza wszystko, utknąłem tylko na UPnP & NAT-PMP. Tam mają być ponoć poustawiane jakieś reguły. Ja póki co nawet nie mogę tego włączyć :confused:
Checkbox obok tej opcji jest wyszarzony. Ktoś wie co i jak? I w ogóle jak skonfigurować to cudo? Pomocy :C

Zacznijmy od tego jaki to router i jaka wersja Gargoyle.
Wiesz z jakich portów korzysta CS:GO?
Masz zewnętrzne IP na WAN?

Najważniejsze rzeczy a ich nie napisałem... Mój router to TP- Link MR3420 a wersja gargoyle to 1.6.1.4 (r41182).
Sytuacja z przekierowywaniem i z całym firewallem u mnie wygląda tak.

Ustawiając IP w DMZ nie trzeba już przekierowywać portów. Poprostu w DMZ wszystkie porty są przekierowane na wpisane IP.

Sprawdź czy w statusie routera jako WAN IP masz ten sam adres co na stronie: np:

Nooo wygląda na to, że niekoniecznie :confused:

czyli przed twoim routerem jest jeszcze inny router na którym trzeba by przekierować porty. Jest to router od operatora więc musiał byś z nim gadać. Jak będziesz dzwonił to zapytaj się o zewnętrzne IP. W niektórych przypadkach takie coś będzie dodatkowo kosztowało.

Hmm... Router jak router. Internet jest podłączony w dość nietypowy sposób. Nie bez powodu mam taki router a nie inny. Do routera jest podłączony modem 4g playa przed aktywnego huba usb. Może to najpierw tutaj trzeba pokombinować? Da się to zrobić?

niestety Internet LTE nie ma zewnętrznego IP. Musiał byś pytać u operatora czy mają coś takiego w swoich opcjach, ale raczej nie mają.

Zadzwoniłem do BOKu Playa iii rzeczywiście jest tak jak mówisz. No nic, kiszka :slight_smile: Co by nie było, wielkie dzięki za pomoc ;]

Sytuacja wyjaśniona . Zatem temat zamykam .