Tryb Recovery w routerach TP-Link

Witam, proszę o recowery dla Archer C7 V5

Czy masz jeszcze ten starszy firmware SkromnyNick
ponieważ na stronie już go nie ma ?

Witajcie.
Czy mogę poprosić o pomoc?
Sprawa wygląda następująco.
Mam router TpLink WR1043ND v3.
Miałem na nim soft OpenWrt.
Chciałem cofnąć do oryginalnego.
Po kilku próbach coś się jednak nie wgrało.
Teraz nie mam łączności z nim wogóle, nie tylko przez WWW, ale i telnetem, czy putty po SSH.
Router ciągle mruga i wygląda jakby się restartował w kółko.
Tftpd nie działa, nic nie mogę podglądnąć co się na nim dzieje.
Czy jest jeszcze jakiś ratunek?

Będę wdzięczny za podpowiedź.

Wojtek

z przytrzymanym przyciskiem reset zapala się dioda WPS?

nie... przestał reagować na ten przycisk, tak jakby mu nic nie robił. Próbowałem wgrywać soft, ale nic z tego.

@Heinz błagam recovery bin dla archer c6 v2 EU nie da się przez tftpd niby pobrał oem firmware ale cały czas jest na opewrt plzz pomoc !!!

Ale jaja, nie wiedziałem, że to taki popularny problem, założyłem tu taki wątek przed chwilą. Czy ktoś z Was poradził sobie z tym? Czy to tak jak u mnie i czy posiadacie ten stary soft?? Archer C6, nie można przywrócić oprogramowania

Znalazłem, działa, a ja nowy router już kupiłem :frowning: Ale się w... Firmware jest pod tym linkiem https://www.4shared.com/folder/eSNNqZre/_online.html Dziękuje koledze na naprowadzenie..

Słuchajcie potrzebuję uratować router WDR 4300 v1.7. Znalazłem plik recovery w wersji v1 to mogę go użyć?

Na stronie TP-Link nie widzę innej wersji sprzętowej, niż V1. Opis .x w numerze wersji V1.x wskazuje pewnie na wersję firmware, z jaką został sprzedany.

Przepraszam czy ostatnia kontrolka (takie dwie strzałki) to dioda WPS. A może znajdę gdzieś opis tych diod która co oznacza. W tej chwili świecą mi dwie pierwsze i przed ostatnia.

Tak, to WPS.
Wszystko masz w instrukcji obsługi. Ale uwaga: w softach alternatywnych część z nich bywa oprogramowana inaczej. W trybie recovery także co innego oznaczają i nie ma tego opisanego w instrukcji.
Musisz by bardziej dokładny przy zadawaniu pytania :slight_smile:

Jak długo trzymam wciśnięty przycisk WPS. 3-5 sekund czy trzymamy cały czas.

Wyjaśnij co chcesz osiągnąć, bo na razie nie wiem co robisz, po co, jaki masz/miałeś soft, jaki chcesz mieć.

Hey.
Miałem openwrt bez gui. Postanowiłem wgrać oryginalny firmware. Niestety instalacja poszła z zachowaniem ustawień. W tym momencie zrobił się bigos. Router ciągle się restartuje. Próbowałem wgrać firmware metodą recovery niestety ani drgnie. No i w tym momencie doszliśmy do tego co chcę osiągnąć. Czyli wgrać firmware aby ożywić router.

A nie da się odpalić w trybie awaryjnym - z konsolą w trybie single usera, dostęp przez telnet/ssh z możliwością wydania polecenia firstboot czy jakoś tak?

Czy ma ktoś recovery do Archer c5 v4?

Mam to samo. Udało Ci się rozwiązać ten problem?

Witam, pilnie potrzebuję pomocy przy modelu TL-MR6400 V5.20. Zakupiony w Play.pl wraz z ich firmware, który przy pomocy instrukcji z TFTP chciałem zmienić na oryginalny od TPLINKA. Niestety po wgraniu przez TFTP pomimo sukcesu przesłania pliki router wpadł w bootloop. Zwracam się z gorącą prośbą do znawców tematu co należało by teraz zrobić aby wgrać mu przynajmniej firm od PLAY.PL (którego nie ma z kąd pobrać - chyba że ktoś ma jakiegoś DUMP'A). Jako ciekawostkę dodam że wgrałem testowo firm z OPENWRT i router działa jednak zależy mi na oryginalnym firmwarze.

Witam czy jest możliwość dodania pliku RECOVERY do routera TP-LINK TL-WR740N v1.
Miałem oprogramowanie Luci ,chciałem wrócić do oryginału i niestety zrobiłem aktualizacje przez sieć wifi i wywaliło oprogramowanie teraz przy uruchomieniu routera migają ikonki na wyświetlaczu.