Tryb Recovery w routerach TP-Link

Wyjaśnij co chcesz osiągnąć, bo na razie nie wiem co robisz, po co, jaki masz/miałeś soft, jaki chcesz mieć.

Hey.
Miałem openwrt bez gui. Postanowiłem wgrać oryginalny firmware. Niestety instalacja poszła z zachowaniem ustawień. W tym momencie zrobił się bigos. Router ciągle się restartuje. Próbowałem wgrać firmware metodą recovery niestety ani drgnie. No i w tym momencie doszliśmy do tego co chcę osiągnąć. Czyli wgrać firmware aby ożywić router.

A nie da się odpalić w trybie awaryjnym - z konsolą w trybie single usera, dostęp przez telnet/ssh z możliwością wydania polecenia firstboot czy jakoś tak?

Czy ma ktoś recovery do Archer c5 v4?

Mam to samo. Udało Ci się rozwiązać ten problem?

Witam, pilnie potrzebuję pomocy przy modelu TL-MR6400 V5.20. Zakupiony w Play.pl wraz z ich firmware, który przy pomocy instrukcji z TFTP chciałem zmienić na oryginalny od TPLINKA. Niestety po wgraniu przez TFTP pomimo sukcesu przesłania pliki router wpadł w bootloop. Zwracam się z gorącą prośbą do znawców tematu co należało by teraz zrobić aby wgrać mu przynajmniej firm od PLAY.PL (którego nie ma z kąd pobrać - chyba że ktoś ma jakiegoś DUMP'A). Jako ciekawostkę dodam że wgrałem testowo firm z OPENWRT i router działa jednak zależy mi na oryginalnym firmwarze.

Witam czy jest możliwość dodania pliku RECOVERY do routera TP-LINK TL-WR740N v1.
Miałem oprogramowanie Luci ,chciałem wrócić do oryginału i niestety zrobiłem aktualizacje przez sieć wifi i wywaliło oprogramowanie teraz przy uruchomieniu routera migają ikonki na wyświetlaczu.