Tryb AP w WR702N

Kupiłem sobie NanoRouter TL-WR702N, jadę w miejsce gdzie w hotelu będzie gniazdko RJ45 z internetem.
Przypuszczam, że w gniazdku będzie DHCP z adresem z puli prywatnej a NanoRouter jak wynika z opisu urządzenia w domyślnym trybie (AP) będzie działał transparentnie i rozgłaszał sieć poprzez wifi (o to mi właśnie chodzi), ale.... teraz mam pytanie, czy jeśli na RJ45 będzie DHCP (hotel) przydzielać tylko jeden adres IP (prywatny jakiś) to czy przez wifi da radę podłączyć więcej niż jedno urządzenie w tym samym czasie ?

Bo wydaje mi się, że aby osiągnąć cel muszę NanoRouter przestawić w tryb Router aby mieć odrębną podsieć na wifi (czyli będzie podwójny NAT) a adres przydzielony na RJ45 stanie się niejako adresem WAN

  • z jakimi ew. problemami mogę się spotkać stosując podwójny NAT ? (np. ipfon, skype, itp...) ?
    pytam, bo nie wiem czy dobrze rozumuję działanie tego urządzenia...

p/s i jeszcze jedno pytanko, czy w tryb konfiguracyjny (na 192.168.0.254) da radę wejść po wifi ? czy tylko po lan-ie ?

Jezeli router bedzie miał właczony serwer DHCP to on będzie przydzielać pozostałym urządzeniom ip, przynajmniej powinien. Jezeli chodzi o wejście w panel administracyjny to raczej nie powinno być problemu z zalogowaniem się przez wifi.

Hm... to jest tak: jak wpinam teraz tego nano do mojej sieci w której jest dhcp to dostaję adresy z puli mojego dhcp (nano jest transpaentny), wtedy faktycznie mogę po wifi podłączyć dowolną liczbę urządzeń bezprzewodowych. Tylko co, jeśli w rzeczonym hotelu na eth będzie przydzielane tylko jedno IP ? Rozumiem, że wtedy będzie konieczność zmiany trybu na 'router' i logowanie do innej podsieci ?