Transmitery TL-WPA4220 + Netia spot Problem

Witam.
Zakupiłem swego czasu zestaw TP-LINK TL-WPA4220KIT, który był podłączony do routera Netia spot. Zgodnie z instrukcją wszystko zostało podłączone, oraz transmiter klonował sieć wifi. Wszystko było ok. Postanowiłem dokupić kolejny transmiter TL-WPA4220 w celu rozbudowania sieci i pojawił się problem. Otóż po sparowaniu mogę wejść w urządzenia podpięte w transmitery tylko będąc wpiętym w netia spot. Natomiast gdy połącze np kamerę przemysłową z transmiterem nr 1 a laptopa wepnę w transmiter nr 2 to nie mam transmisji.Czyli wygląda to tak że sieci za transmiterami nie są dla siebie widoczne. Czy ktoś z kolegów podpowie mi gdzie leży problem ? Pozdrawiam

Próbowałeś tym sposobem: http://www.tp-link.com.pl/faq-848.html

Tak mam zrobione jak na załączonych obrazkach. NIe wiem tylko czy dobrze podszedłem do tematu bo troszkę kiepsko u mnie z angielskim.
Ale zrobiłem to tak że sparowałem transmitery z czujką nadawczą, sklonowałem wifi z netia spotem w obu. Podłączyłem do jednego transmitera kamerę po kablu. Drugi transmiter do kompa po wifi. A wszystkie ustawienia robiłem z kompa łączącego się z netia spotem po wifi gdyż z niego dwa razem były widoczne. Bardzo proszę o info czy gdzieś popełniłem błąd.