TPLINK WR702N strasznie zamula komputery

Witam adminów i wszystkich , bo ja tu pierwszy raz .
Mój problem chyba nie był tu poruszany , bo nic mi wyszukiwarka nie znalazła . Otóż :
Mam internet od Netii i ruter Netia Spot . Jeden komp wpięty kablem , drugi po WiFi i tablet oraz dwa telefony też WiFi .
Wszystko pięknie chodziło do dnia 27 IV br. kiedy to zachciało mi się zmienić umowę z C+ i zainstalować usługę Multiroom .
Dostałem w salonie firmowym odbiornik , konwerter i ruter WR702N
Trzy dni zajęła mi konfiguracja , bo znalezienie instrukcji nie było łatwe , ale w końcu udało się i Multiroom działa .
Ruter jest podłączony jako Client od Mediaboxa i gdy jest włączony , to praktycznie wszystkie moje komputery i telefony
nie mają dostępu do internetu . Owszem czasem udaje się otworzyć główną stronę Onetu czy Interii , ale już kliknięcie na
jakiś temat i próba otworzenia podstrony powoduje wyświetlenie komunikatu o błędzie . Natomiast fizyczne wypięcie WR702N
od Mediaboxa natychmiast przywraca dostęp do internetu z normalną szybkością .
Poradźcie co zrobić , bo przecież nie będę stale włączał i wyłączał tego rutera .

Podłącz się komputerem do tego WR702N i zmień jego IP na inne niż 192.168.1.254 (np 192.168.1.222) bo pewnie tu jest przyczyna.

Pomogło !!! Serdecznie dziękuję .

Jeżeli temat rozwiązany proszę zamknij wątek. W razie problemów zapraszamy ponownie do nas na forum.
Pozdrawiam Administrator forum!