TPLINK TL-WDR4300 - problem z niewyświetlaniem się niektórych stron

Witam,
mój problem polega na tym, że niektóre strony nie wyswietlaja sie kiedy internet przechodzi przez tp linka. Mam internet w MultiMedii, idzie przez mdoem Cisco i pozniej przez TPLinka sygnal rozchodzi sie przez wifi do laptopa itp. i przez kabel do PC stojacego obok. Kiedy otwieram strone i kabel podlaczony jest bezposrednio do modemu problem nie wystepuje. Problem pojawia sie przy podlaczeniu przez TPLinka.
Mialem juz kiedys podobny problem i pamietam, ze w ustawieniach zmienialem w zakladce DHCP primary DNS na 8.8.8.8 i secondary na 8.8.4.4 i wtedy to pomoglo, ale wczoraj pojawila sie znowu jakas strona, ktora jest blokowana.
Bylbym wdzieczny za pomoc w konfiguracji lub zmianie w ustawieniach, bo nie wiem co moze byc przyczyna.
Pozdrawiam

Pokaż jakieś ustawienia tego WDR-a. Może dopisz DNS-y MM.

Sprawdź w konsoli cmd czy odpowiada komenda ping do tej nie działającej strony -

jimasek
Sprawdzalem przez ping i tracert i nie bylo problemow, dzialalo jak przy kazdej innej stronie.
CHACA
Jakie ustawienia pokazac? Zakladek jest tam duzo, nie wiem o ktore dokladnie chodzi. Co do DNSow MM, to wpisac je w Network -> WAN? Jest tam opcja do wpisania primary i secondary DNS, ale domyslnie opcja "Use These DNS Servers" jest wylaczona.
Pzdr

Dopisz DNS-y do DHCP Settings routera, potem Save i reboot.

Sprawdzalem przez ping i tracert i nie bylo problemow, dzialalo jak przy kazdej innej stronie.
No to problemu szukaj w systemie a nie w routerze. Wyczyść przeglądarkę i DNS cache.