Tplink + dlink = ncplus multiroom?

Ratujcie proszę. Drugi dzień walczę i nic. Mam dwa routery: TPLIN WR740N i DLINK RT N150.
Czarny dekoder + biały NCPLUS.
Próbuję te ustrojstwa jakoś połączyć. Pierwotnie kupiłem DLINK'a, którego udało mi się skonfigurować i połączyć z TPLINK WN722N łączonym przez port USB. Jak był wetknięty w laptopa, a DLINK w czarny dekoder, routery się widziały. Niestety WN722N z racji łączenia przez USB w dekoderze białym nie działa...

Prośba albo o instrukcję jak połączyć oba "tradycyjne" dekodery, albo co mam kupić, a co sprzedać aby wreszcie mieć możliwosć korzystania z Multiroom'u.
DLINK mam podłączony do czarnego dekodera. Niestety oba routery się nie widzą. Nie działa ani wpisanie PIN'u, ani wciskanie przycisku QOS...
WIelkie dziękuję za pomoc.

Mam rozumieć że routery chcesz podłączyć bezprzewodowo i dalej kablowo do tunerów? Jedyna możliwość to tryb WDS choć może być ciężko z "dogadaniem" się przy urządzeniach rożnych marek.

Dokładnie tak. A jak wypróbować ten tryb WDS? A w ostateczności, jeżeli miałbym kupić nowy router, to najlepiej które skonfigurować?

Możliwości jest wiele:


Idealne rozwiązanie WR740N jako router plus WR743NDv2 jako bridge

Masz kilka możliwości do przetestowania.