Tp-link wr740n - problem z internetem

Witam , od kilku chwil jestem posiadaczem routera TP-LINK WR740N . Niestety uruchamiając płytkę z konfiguracją pod koniec wyskakuje błąd

, wybieram typ dynamiczny , dodam , że mam internet z multimedii wraz z standardowym modemem . A więc postanowiłem zrobić konfiguracje z tego linku:

Loguję się na adres 192.168.1.1 i robię wszystko według instrukcji . I pod koniec następuje taki status i internetu dalej nie ma

. Prosze o pomoc :slight_smile:

Wyłacz i włącz modem. Poczekaj na przydzielenie adresu IP. Jeżeli nie da rady to kabel daj na LAN i potestuj.

Jeżeli nie zadziała daj jeszcze obrazek z ipconfig /all kiedy masz dostęp do internetu bez TP-linka na kablu -

wyłączyłem i włączyłem modem i niestety nic to nie pomogło ,
dodaje obrazek z ipconfig/all

dodam , że też zresetowałem modem , i ponownie próbowałem skonfigurować i status jest aktualnie taki :

Dodam , że na tablecie oraz na komputerze wyszukuje tą siec , lecz po podłączeniu żadna strona sie nie wczytuje :confused:

Zmień adres LAN-owy na TP-link na 192.168.100.1 po czym Save i Reboot routera. Logujesz się od tej chwili na 192.168.100.1

ok , zmieniłem ten adres , zalogowałem się ( poniżej ss ) i co dalej ?

Modem dostawcy wyłączyłeś z zasilania na chwilę?

tak wyłączyłem i zresetowałem przed zmianą ip na 192.168.100.1

Dodaj jeszcze do clone mac TP-linka adres fizyczny karty na której masz dostęp do internetu.

a gdzie moge uzyskac adres fizyczny karty ?

ok znalazłem ten adres fizyczny , czekaj sprobuje

Masz w ipconfig które pokazywałeś - 00:1D:92.......itd.

Super wszystko działa , wiszę Ci piwo :slight_smile:
Dzięki wielkie .

Jeżeli temat rozwiązany proszę zamknij wątek. W razie problemów zapraszamy ponownie na forum. Pozdrawiam!