TP-Link WR-841N ver.9.1 a Gargoyle - problem

Witam. Wgrałem najnowszą wersję Gargoyle - gargoyle_1.8.0-ar71xx-generic-tl-wr841n-v9-squashfs-factory - i klops nie działa mi WiFi pomimo tego, że próbuję ustawić i zapisać - wraca do ustawień poprzednich. Hasła nie mogę zmienić pomimo usilnych prób.
Zainstalowany plugin z językiem polskim nie działa chociaż w ustawieniach jest jako zainstalowany. Kompletna porażka.
Please help me.
Zapomniałem dodać po RJ-45 sieć działa. Router wpięty w router kablowy ( ale to nie ma znaczenia ).

Na poprzednich wersjach wszystko było dobrze?

Instalowałem gargoyle_1.7.0-ar71xx-generic-tl-wr841n-v9-squashfs-factory i efekt ten sam - brak możliwości zapisu ustawień WiFi i zmiany hasła.

Sprawdzę to na WR-740N.

Wróciłem do oryginalnego - wr841nv9_pl_3_16_9_up_boot(150210) i wgrałem openwrt-ar71xx-generic-tl-wr841n-v9-squashfs-factory tylko nie mogę znaleźć rezerwacji IP w LAN dla klienta. Chciałem przydzielić statyczne dla siebie i drukarki i za cholerę nie mogę znaleźć.
Mma dzisiaj jakąś zaćmę na mózgu ;D
Zapomniałem na tym sofcie - openwrt-ar71xx-generic-tl-wr841n-v9-squashfs-factory wszystko działa elegancko. Ale chciałbym spróbować
Gargoyle.
Panowie dopiero pierwszy raz wgrywam oprogramowanie alternatywne na router dlatego zadam pytanie - jaki jest dobry sofcik ( stabilny i wydajny )
na ten router ?

Wgrałem Gargulca na 740 i wszystko działa prawidłowo. Każda zmiana parametru i zapisanie działa.

Może co jest nie halo z tym modelem z softem oznaczonym ver 9.1 ?

W innym temacie pisali że pomagało przy pierwszym uruchomieniu nie zmienianie języka na polski.

Muszę teraz zmienić z dd-wrt na oryginał a później wgram Gargulca :slight_smile:

Wgrałem Gargulca parametry dało się ustawiać chociaż z wielkim trudem :frowning: Ale powróciłem do oryginalnego softu, ponieważ uważam że alternatywne oprogramowanie jest nadal w fazach testowych. Na dd-wrt wolno wczytywały mi się strony, bardzo kiepsko działała sieć P2P.
Natomiast na Gargulcu nie mogłem wgrać pluginów oraz ustawianie parametrów było drogą przez mękę, ponieważ raz zapisywało raz nie zapisywało.
Na oryginalnym sofcie wszystko działa prawidłowo. Jeszcze spróbuję potestować open wrt z nakładką graficzną.