Tp link wn 725n

Uruchom komputer w trybie awaryjnym z obsługą sieci i sprawdź wtedy czy widać jakieś dane z karty?

Pytam kolejny raz czy pobrałeś wszystkie aktualizacje do Windows 7 ?

Jak mogę je pobrać, nie mając internetu?

Po Lanie (kablu) nie możesz ?

Zainstalowałem sterowniki od LAN, podpiąłem kabel i też nie działało

Co to za płyta główna model jaki ? Pokaż screena tak jak Admin pokazał w poscie 32.

Foxconn P55MX

czego screena mam pokazać?

Kart sieciowych tak jak Admin pokazał w 32 poscie.

Pisałem co się dzieje, gdy próbuję tam wejść i zrobić screena

A co z trybem awaryjnym?

to samo w awaryjnym

chodzi o "Panel sterowania" -> "Centrum sieci i udostępniania" ->"Zmień ustawienia karty sieciowej"
bo, że masz karty sieciowe to widzimy ze zdjęcia z "menadżera urządzeń"

Pozostaje zainstalować kartę LAN i zrobić aktualizację systemu. Wtedy kombinować z kartą wifi

szopen, chcę tam wejść i się nie da pisałem.. Dopiero po wyjęciu karty sieciowej z portu usb, można tam wejść.

Wifi odłóż narazie na bok. Zrób jak pisaliśmy pobierz sterownik Lan i wykonaj aktualizację systemu Windows.

Czy wy mnie czytacie? Zainstalowałem sterownik LAN, podłączyłem kabel do komputera i nie wykrywa sieci. Nie wiem, celowo to przedłużacie?

takie są odpowiedzi jakie dane dostarczasz…
przecież nie widzimy twojego ekranu
po odłączeniu karty wifi możesz wejść tam gdzie pisałem?

chodziło raczej o sposób wstawiania obrazków na serwer - zdjęcia póki są czytelne też mogą być
no i właśnie - w pierwszym poście nie ma żadnych zdjęć

i kolejne zadanie
uruchom cmd
a w konsoli

ipconfig /all

i daj wszystkie wyniki (prawym klawiszem myszy możesz użyć "oznacz" do skopiowania zawartości konsoli jako tekst)

Co może tylko świadczyć o jakimś problemie systemowym. Zakładam że sterowniki do LAN są właściwe.

Wszedłem i wykrywa kartę sieciową z płyty głównej. Dane dostarczam takie o jakie prosicie.