Tp link wn 725n

Witam, mam problem z zainstalowaniem sterowników od karty sieciowej. Nic nie daje instalowanie z płyty i ze strony producenta. Co robić? Dodam tylko że instalacja nie chce iść dalej, dopóki nie wyjmę urządzenia z portu usb. Podczas włączania komputera jest także czarny ekran, dopóki nie wyjmę karty z portu usb.

Jaki system operacyjny ? jaka wersja sprzętowa TP linka ?

System to windows 7 64bit home premium, wersja V2.1 sterowniki też pobrane pod V2

Pobierz sterowniki i zainstaluj je z poziomu Menadżera urządzeń poprzez aktualizacje i wskazanie lokalizacji pliku.

Robiłem tak, instalacja w ogóle się nie kończyła, a gdy wyjąłem pendrive'a wyskoczył błąd instalacji.

W trybie awaryjnym spróbuj zainstalować sterownik.

Kolego @TomaszFalecki jeszcze raz proszę o poprawienie pierwszego postu (poprawne dodanie obrazków)!

Zainstalowałem w trybie awaryjnym, wszystko ok. Włączam ponownie komputer i nadal nie wykrywa sieci.

Widoczna jest w systemie ? Pokaż screena z połączeń sieciowych . Tutaj gdzie karty sieciowe .

Proszę. http://scr.hu/47kd/ry8u7 Muszę tak, bo załącznik jest zły

Nie ma żadnego problemu - Administrator

Ikone widzisz w pasku systemowym . Na screenie wyglada wszystko ok . Co jest głównym routerem u ciebie ?

Netia spot 1

Błache pytanie zadam wifi jest włączone ?

Gdyby nie było, bym nie pisał teraz na forum :smiley:

Mamy rozumieć że nadal system nie wyszukuje żadnej sieci bezprzewodowej? Po menadżerze wygląda wszystko ok.

No właśnie nie wyszukuje

Zainstaluj inSSIDer-a i sprawdź czy coś tak twoja karta znajduje:

Możliwe że uszkodzona jest ,ale zrób jeszcze tak jak pisał kolega Jimasek.

Nie chce się zainstalować, nie może być uszkodzona bo na poprzednim komputerze działała, a później leżała w opakowaniu.

Nie rozumiem co się nie chce zainstalować ? Widocznie masz problem ze systemem operacyjnym jakies uszkodzenie , skoro na innym komputerze ta karta działa.