TP-LINK Wireless Router WR340G

Witam. Posiadam TP-LINK Wireless Router WR340G. Czy jest mozliwosc ustawienia przepustowosci w routerze ?? Wchodzac do routera nie widzialem zakladki "bandwidth control". Czy moze byc to spowodowane starym firmware routera ?? Jesli tak to przy aktualizacji, jesli na routerze mam V2 to pobrac oprogramowanie ze strony producenta V2 ? Aktualnie nie mam dostepu do routera. Passy admin/admin nie dzialaja, nie mam pojecia dlaczego, probowalem codziennie przez 7 dni i nie dziala, czy reset do fabrycznych pomoze ? Jak to zrobic ??
Prosze o szybka odpowiedz.
Pozdrawiam Sen :slight_smile:

http://www.tp-link.com.pl/resources/software/TL-WR340G_101102.zip do wersji V2. Jeżeli hasło zostało zmienione to na pewno nie zalogujesz się, chyba że znasz. Jest to na pewno Twój sprzęt? Reset robisz wciskając z tułu routera przycisk i trzymasz go około 10-15sec.

Jest to wspolny sprzet rodzinny, jakis "fachowiec" w nim grzebal i zmienil passy ... Jak z ta przepustowoscia, po aktualizacji firmware cos sie zmieni ?? Po resecie do fabrycznych, wroci admin/admin ??
Pozdrawiam Sen.

Przepustowości nie ma, jest to za stary sprzęt. Powinny wrócić ustawienia fabryczne.

to nawet sie nie fatyguje zmieniac go do fabrycznych :>, dziekuje za pomoc.