Tp-link WDR3500 potrzebny dump pamieci i uboot mod zczytany zew programatorem

Witam
tak jak w tytule - TP-link WDR3500 potrzebny firmware, uboot mod i sam orginalny bootloader -wszystko zczytane zew programatorem
poratujcie prosze i napiszcie czym najpewniej zaladowac go do WINBOND 25Q64FVSIG

druga kwestia - czy uboot mod od pepe2k to tutaj:
https://codeload.github.com/pepe2k/u-boot_mod/zip/master

i dalej w tym zip wchodzićtak jak na ponizszych obrazkach ?
, jesli tak to czy ten bin do zaladowania programatorem, czy innymi sposobami
nadmienie ze u mnie calkowicie gluchy na portach LAN i na WIFI tez ,
R232 niewiem poniewaz jeszcze niemam konwertera
objawy są takie (diody patrzac od przodu, a liczac od lewej nr1
---do prawej nr11)
LED 1swieci
LED 2,3,11 mrugnie 2 razy, po czym gasnie
LED 4,5,6 wcale nie zaswiecają
LED 7,8,9 swiecą ciągle

przy wlaczeniu trzmajac przycisk RESET/WPS
LED 1swieci
LED 2,3,11 10 mrugniec , po czym gasną
LED 4,5,6 wcale nie zaswiecają
LED 7,8,9 swiecą ciągle

podlaczenie kabla sieciowego nie zaswieca LED , komputer wykrywa tylko polaczenie ,po DHCP nie znajduje adresu,porty LAN gluche rowniez przy failsafe - snifer wireshark nic nie widzi

[b]przyczyną moich problemów z routerem - wgranie tego:

Wgrałem ten mod na orginalne firmware TP-LINKA 3.14.1 poprzez firmware upgrade
Ruter sie sam nie chcial zrestartować,więc po ok 5 minutach wyłączyłem go i już nie wstał

Masz teraz jakieś fw na tym routerze czy tylko sam u-boot?

Zacznij może od kabelka serial.
Co do programatora to potrzebujesz pełny uboot (64KB) + ubootenv(64KB). Resztę możesz wgrać przez bootloader. Jak wgrasz uboota od pepe2k to ma on w sobie webupdate.
Zacznij od dumpa tego co jest we flashu bo jest tam na końcu ważna partycja ART bez której nie działa WiFi, a z inną WiFi nie będzie działało dobrze.
Jak Twój dump będzie w miarę dobry to może być że wystarczy tylko wgranie pierwszych 64KB.
Jak już zrobiłeś to podeślij go na forum. Zobaczymy co tam jest.

Masz teraz jakieś fw na tym routerze czy tylko sam u-boot?[quote="CHACA, post:2, topic:7788"]Masz teraz jakieś fw na tym routerze czy tylko sam u-boot?[/quote]
wrzucilem to
--->
https://github.com/gwlim/Openwrt_Firmware/blob/master/TP-Link_TL-WDR3500-3600-43XX-WM4350R/TP-Link_TL-WDR3500-3600-43XX-WM4350R_Overclock_Section/Experimental_Factory_Overclock/wdr3500v1_en_3_14_1_up_boot_oc_600_450_225.bin
Nistety bez portu szeregowego nie jestem w stanie na to odpowiedziec
Co wiecej , to obawiam sie ze port szeregowy moze tez niefunkcjonować
Gdybym sie jednak mylił , to podpowiedzcie mi czy mozliwe wysłanie samym portem RS232 nieprztaktowanego orginalnego , lub tego od pepe2k bootloadera do routera , w sytuacji gdy LAN nie działają ?
zakladajac ze jest tam ten z przetaktowanymi zegaram wdr3500v1_en_3_14_1_up_boot_oc_600_450_225.bin i że procesor jest w stanie komunkowac sie na magistrali SPI i RS232 ?
Albo czy przez konsloe szeregową mozna dostac sie do bootloadera by zmodyfikowac/przywrócić domyślne zegary 560/450/225 , szczególnie ten od magistrali AHB

?

Kabelek serial byś musiał mieć ale bez portu lan nie wgrasz nic do niego.
Spróbuj trybu recovery. Masz tam zmodyfikowany uboot z takimi opcjami. Poczytaj: http://www.tech-blog.pl/2013/03/29/zmodyfikowany-u-boot-dla-routerow-tp-link-z-atheros-ar9331-z-trybem-aktualizacji-oprogramowania-przez-www-i-konsola-sieciowa-netconsole/