TP-LINK WD8951ND - nie startuje

Dzień dobry wszystkim!
Coś niedobrego stało się z moimi routerem TP-LINK WD8951ND. Otóż po włączeniu zasilania router zawiesza się. Ciągłym światłem świecą się tylko trzy diody (zdjęcie w załączniku).

Czy ktoś miał podobny problem, idzie coś z tym zrobić?
Dziękuję serdecznie!
Pozdrawiam!

Resetowałeś router metodą Hard Reset ?

.Mając włączone urządzenie (router, access point) przyciskami i trzymamy guzik reset na 30 sekund. Bez puszczania przycisku resetu wyłączamy zasilanie urządzenia na następne 30 sekund. Podłączamy zasilanie trzymając przycisk przez następne 30 sekund, po czym puszczamy przycisk resetu i sprawdzamy czy urządzenie posiada ustawienia fabryczne.

Witaj!
HARD RESET nie działa. Router łapie zwieche, nie komunikuje się w żaden sposób przez LAN i WiFi z PC.
Wydaje mi się, że szlag trafił elektronikę, tylko co konkretnie?

Najlepiej odczytać zawartość flash programatorem i spróbować wgrać inny wsad do identycznego modelu. Jeśli dalej nie zadziała to nie warto się tym bawić.

Ja jednak myślę, że problem nie leży po stronie softu... Ale hm, spróbuję z tym flashem. Pzdr.

Jak nie sprawdzisz zawartości flash to nie masz pewności czy jest tam bootloader. bez tego router nie wystartuje.
Możesz jeszcze sprawdzić na innym zasilaczu.

Tu masz do pobrania cały wsad.

https://tplinkforum.pl/c/porady-serwisowe/wsady-pamieci-flash-urzadzen-tp-linka/