Tp link w8961n problem z konfiguracją sieci

Dzień dobry!

Mam neostradę 10 mbit/s, mam liveboxa 2.0 i chcę zmienić na ten router - tp link w8961n i mam problem z konfiguracją sieci przez wifi. Robię wszystko tak jak się powinno zrobić, quick start, ustawienia tak jak dla neostrady PPPoE, te kolejne ustawienia VPI/VCI 0/35 i mimo zapisania wszystkiego powyższego, internetu nie ma. Wyłączałem wszystkie inne kanały, zostawiałem PVC2. Resetowałem po każdej zmianie enkapsulacji i nic. Co mogę zrobić

A jaki masz poziom sygnału ADSL? może jest za słaby na synchronizację? A może synchronizacja jest? I połączenie jest, tylko coś dalej nie ustawiłeś?
HINT - zajrzyj także do logów urządzenia.

Tutaj wklejam screeny i bardzo proszę o pomoc, nie mam pojęcia co zrobić by działało, mam wifi, ale jest żółty wykrzyknik na pasku bocznym windowsa

2 4

Błąd loginu/hasła. Sprawdź czy wszystko dobrze jest wpisane.
ps. po wpisaniu hasła odczekaj 10 minut z wyłączonym routerem, tam jest blokada po wpisaniu złego hasła nie można zalogować się od razu.

Możesz też zadzwonić do orange o zresetowanie hasła.

1 polubienie

na 100% wpisane dobrze, robiłem to chyba 10x wczoraj i dziś ze 3x, ręcznie przepisywałem, kopiowałem, automatyczne zapisane w przeglądarce wcześniej wpisane do liveboxa, hasło gdzieś indziej wpisywałem i potem wklejałem żeby zobaczyć poprawność i dalej nic. Spróbuje jutro zadzwonić do nich bo właśnie gdzieś czytałem że pomaga reset hasła.

Telefon do konsultanta 510 100 100 i wszystko zrobione, nawet w systemie się wyświetlało, żeby zresetować hasło, automat z 510 100 100 również to sugerował, gdy badał łącze. Dziwne to jest, ale zadziałało. Dzięki za pomoc!!!