TP link W8951ND + rejestrator (monitoring) brak podglądu z kamer po WIFI

Do resjestratora dostępne są jakieś aktualizacje lub jakieś wsparcie? Czy to jakiś noname? Bo stawiam na to że to rejestrator ma problem w tej sieci.

Musisz pamiętać, że rejestrator powinien mieć adres spoza zakresu puli adresów routera.
Tu masz DNS jakie masz wpisać wg operatora: http://elandit.com/dns-tpsa-netia-google/

uffff - to chyba dla mnie zbyt trudne...
nie wiem gdzie to wpisać - a jeśłi wpiszę to zmienić IP w rejestratorze ???

Jeżeli nie ma kolizji z komputerami w sieci adres IP nie musi być z poza puli DHCP. DLa pewności w zakładce DHCP Settings zmniejsz zakres 100 - 150 i masz po problemie.

Dokładnie.
Router ustaw w zakresie 192.168.1.2-192.168.1.199 a rejestrator z wyłączonym DHCP już z adresem np. 192.168.1.200 ; ...201 itd.
Najlepiej tak aby nie doszło do konfliktu adresacji rejestratora z innym urządzenie podłączonym później do routera.

Panowie - sorry ale proszę bardziej łopatologicznie...:slight_smile:
teraz mam tak

a jak powinno być ???

Liczba adresów 50 i nic nie musisz zmieniać na rejestratorze. Poza tym nie sądzę żeby to był problem.

Na moje oko to problem będzie z samym rejestratorem a nie z konfiguracją routera lub komputera.
Spróbuj zaktualizować oprogramowanie rejestratora lub przywrócić go do ustawień fabrycznych.

ps. Firmware routera dla zasady należy też zaktualizować do najnowszej wersji.

Też już o tym pisałem Heniu :wink:

Dość ciekawa marka czy jak to nazwać a i sama cena na AHD atrakcyjna ;D

Pytanie jeszcze jak wygląda support tego urządzenia. Ostatnio zakładałem CVI i klient też był zadowolony. Rejestrator BCS-a z którym nigdy nie miałem jeszcze problemu.

Ja tam wolę nie improwizować i zakładać nieznanych marek bez wsparcia.
BCS, HQ, Samsung, Bosch to co innego :wink:

Też mam takie samo zdanie w temacie. Instalator przywiązuje się do tego co nie sprawia problemów w montażu no i użytkowaniu.

Cześć wszystkim - przepraszam że się nie odzywałem ....
Dzisiaj otrzymałem kontakt na bezpośredni support firmy MWPower - mam nadzieję że problem okaże się być błahy ....
Co do rejestratora i marki - miałem wcześniej BCS-a nie miałem z nim większych problemów dopóki nie spalił się po burzy...
Nazwijmy to ze zaryzykowałem i kupiłem rejestrator no-name jednak w AHD - na tych dwóch kamerach dokupionych wraz z rejestratorem ( o których pisałem wcześniej) obraz jest ŻYLETA w porównaniu do moich starych kamer - jeśli wsparcie Wasze i MWpower pomoże w rozwiązaniu problemu to nie będę żałował ani jednej złotówki wydanej na ten rejestrator - aha no i ja nówkę kupiłem za 650 pln BRUTTO a nie po cenie ze sklepu internetowego:) :slight_smile: :slight_smile:

Na czym stoimy w tej chwili? Znalazłeś jakieś aktualizacje albo wsparacie do rejestratora?