TP-Link W8951ND - nie moge skonfigurować Bridge Mode

Witam
Jako że mam problem z ograniczonym NAT'em w trybie wieloosobowym w grze Assassin's Creed Black Flag to postanowilem skonfigurować tryb Bridge Mode bo podobno to pomaga lecz nie chce się połączyc z internetem. Jakieś rady? Wcześniej miałem Bridge Mode i działało. Tak to wygląda

Synchronizację ADSL masz ?

To jest ta druga lampka od lewej? Jeśli tak to ona świeci. Tylko trzecia lampka nie świeci

W trybie Bridige Mode będziesz miał tylko synchronizację z linią ADSL ,żeby mieć internet teraz musisz podpiąć drugi router z portem WAN i skonfigurować połączenie PPPoE. Lub też skonfigurować połączenie na komputerze .

Jakim cudem drugi router? Wcześniej miałem skonfigurowane Bridge Mode bez drugiego routera i działało

Pewnie miałeś na komputerze ustanowione połączenie . Nie klikałeś czasem "połącz" jeżeli chciałeś korzystać z neta ?

Nie. Normalnie mnie łączyło po uruchomieniu komputera

I to był ten sam komputer ? Nie robiłeś żadnego reinstalu ? Musiałeś mieć utworzone połączenie szerokopasmowe na komputerze innej możliwości bez routera niema . Jaki system operacyjny masz na komputerze ?

Tak. Wszystko miałem na tym samym komputerze. Mam Windows 7 64bit

Modem w trybie Bridige i do tego konfiguracja połączenia szerokopasmowego http://www.syrion.pl/informacje/pppoe-7.html