TP-LINK W8951ND brak połączenia z internetem

to nie pomogło ;/

Opisz co dokładnie teraz się dzieje. Jakie diody świecą się na routerze.

Z tego co kolega napisał i pokazał ma dostęp do internetu. Problem jest z dostępem bezprzewodowym na telefonie.

Aczkolwiek po wcześniejszych ss-ach nie miał nawet synchro. Jeżeli jest połączenie na linii - a widać że tak- to pozostaje dalsza konfiguracja połączenia wifi. Czy połączenie kablowe router- komputer działa, masz dostęp do internetu?

tak na komputerach wszystko działa, problem jest taki, że niby jest sieć wifi zrobiona, łącze się z nią, ale żadne strony na telefonie czy laptopie podłączonym przez wifi nie działają, a jak kablem połączyłem internet do laptopa to jest wszystko ok. Diody się świecą: od zasilania, od linii, internetu, od wifi gasnie mruka i gasnie i od kabla ethernet

Pokaż adresację z karty bezprzewodowej kiedy jesteś podłączony do TP-linka - ipconfig /all

Nie wiem ktore to dokladnie wiec daje te 2

Tylko że tam nie widać karty bezprzewodowej tak jak by jej nie było w systemie zainstalowanej lub była wyłączona.

ale chodzi Ci, żebym to zrobił na laptopie, bo robiłem to na stacjonarnym i tam nie mam karty bezprzewodowej (chyba)

No raczej pytałem o wifi :slight_smile:

Sieć masz zabezpieczoną hasłem. Jeżeli tak to wpisujesz je poprawnie.

ale ja sie normalnie łącze z tą siecią, ale żadna strona internetowa nie działa

Dlatego aby zweryfikować rzeczywisty stan twojego połączenia proszę o ipconfig /all

Czy jakiekolwiek urządzenie jest w stanie połączyć się do sieci i odebrać sygnał internetu?

Przepraszam ze tak dlugo ale nie mialem wczesniej mozliwosci.

Sprawdzałem na laptopie i 2 telefonach i choć da się połączyć do sieci to internet faktycznie nie działa

Dopisz do DHCP jakieś DNS-y (najlepiej te od dostawcy):

Patrz krok 4

dopisałem te dns, lecz nie działa dalej

Nie masz dostępu do internetu na żadnym urządzeniu? Czy tylko przez wifi bo już zginąłem? Co pokazuje obecnie zakładka status? Jest tam adresacja pobrana od dostawcy internetu?

mam tylko internet jak połącze kablem ethernet tylko wifi nie dziala

Jak masz skonfigurowane wifi na TP-linku? Zakładka Wireless