TP-LINK W8951ND brak połączenia z internetem

Witam posiadam router TP-LINK W8951ND i mam go rok i było wszystko ok lecz pewnego dnia dioda od wlan, przestała działać w ogóle nawet nie mruga, tylko przy ponownym włączeniu, a dioda od linii adsl działa wifi czasem mruga lecz nie można się połączyć. Użyłem przycisku reset i próbowałem konfigurować od nowa, lecz nie chce się router połączyć z internetem, choć linia działa. Proszę o pomoc

Hasło i login poprawnie wpisujesz ? Wielkośc liter ma znaczenie . Pokaż screena ze statusu routera.

Jeżeli ta dioda nie świeci się to znaczy że coś jest źle skonfigurowane.

Nie wiem czy oto chodziło.
Uważam, że hasło i login są poprawne, ale czy jest jakaś możliwość aby to sprawdzić na jakies stronie neostrady, internet normalnie mi dziala na jakimś starym modemie zte

Co masz skonfigurowana w zakładce Internet. Pokaż też zakładkę Status TP-Linka.

Oprócz hasła i loginu podaje się też wartości VPI oraz VCI i odpowiednio musi być 0.35. Jeżeli u Ciebie jest inaczej to będzie brak dostepu do internetu.

Poczekajmy na jakieś konkretne informacje od autora tematu.

Próbowałem zmieniać te wartosci na 35 lecz nie działa

Od kogo masz dostarczony internet?

Router nie wspiera IPv6 czyli login bez łamania na /IPv6 i 0/35 a nie 35/35

na 0/35 tez nie dzialalo ale Chaca napisal ze na 35/35 to tak ustawiłem. Internet mam od orange, dodam ze na starym modemie wszystko dziala

Gdzie napisałem że 35/35? Pisałem że odpowiednio ma być ustawione na 0.35, jeżeli to usługa Neo po kablach TP-sy.

Tak jak pisałem ja i CHACa masz do poprawienia 0/35 oraz login bez /IPv6 i musi działać.

dobra mój bład, dzięki usunięciu tej koncówki /ipv6 internet dziala w routerze dzięki tylko teraz jest sieć wifi, ale gdy próbuje na telefonie to normalnie się łącze, ale jest napisane, że brak dostępu do internetu i żadna strona się nie ładuje, dioda od wifi gaśnie i miga

Pokaż teraz Status z routera.

"Zapomnij" sieć w telefonie i połącz się ponownie. Dopisz jeszcze DNS-y do konfiguracji routera 194.204.159.1 i 194.204.152.34

Status routera, próbowałem zapominiać tą sieć lecz to nic nie dało, próbuje zmieniać te dns ale gdy klikam save nic sie nie dzieje i nie zapisuje się to

Próbowałeś w innej przeglądarce np. Mozilla?

próbowałem na innych przeglądarka i klikam save i sie nic nie dzieje i raczej się to nie zapisuje

To sprawdź na innym komputerze czy objawy są podobne.