TP-LINK W8951ND brak połączenia z internetem

na 0/35 tez nie dzialalo ale Chaca napisal ze na 35/35 to tak ustawiłem. Internet mam od orange, dodam ze na starym modemie wszystko dziala

Gdzie napisałem że 35/35? Pisałem że odpowiednio ma być ustawione na 0.35, jeżeli to usługa Neo po kablach TP-sy.

Tak jak pisałem ja i CHACa masz do poprawienia 0/35 oraz login bez /IPv6 i musi działać.

dobra mój bład, dzięki usunięciu tej koncówki /ipv6 internet dziala w routerze dzięki tylko teraz jest sieć wifi, ale gdy próbuje na telefonie to normalnie się łącze, ale jest napisane, że brak dostępu do internetu i żadna strona się nie ładuje, dioda od wifi gaśnie i miga

Pokaż teraz Status z routera.

"Zapomnij" sieć w telefonie i połącz się ponownie. Dopisz jeszcze DNS-y do konfiguracji routera 194.204.159.1 i 194.204.152.34

Status routera, próbowałem zapominiać tą sieć lecz to nic nie dało, próbuje zmieniać te dns ale gdy klikam save nic sie nie dzieje i nie zapisuje się to

Próbowałeś w innej przeglądarce np. Mozilla?

próbowałem na innych przeglądarka i klikam save i sie nic nie dzieje i raczej się to nie zapisuje

To sprawdź na innym komputerze czy objawy są podobne.

Widać,że synchronizację z linią już masz. Zmień na g.dmt typ połączenia zamiast ADSL2. Jeżeli to nie pomoże to spróbuj na stronie Orange zmienić hasło lub zadzwoń do BOK.

Chodzi o tą opcje?

Tak, dokładnie.

to nie pomogło ;/

Opisz co dokładnie teraz się dzieje. Jakie diody świecą się na routerze.

Z tego co kolega napisał i pokazał ma dostęp do internetu. Problem jest z dostępem bezprzewodowym na telefonie.

Aczkolwiek po wcześniejszych ss-ach nie miał nawet synchro. Jeżeli jest połączenie na linii - a widać że tak- to pozostaje dalsza konfiguracja połączenia wifi. Czy połączenie kablowe router- komputer działa, masz dostęp do internetu?

tak na komputerach wszystko działa, problem jest taki, że niby jest sieć wifi zrobiona, łącze się z nią, ale żadne strony na telefonie czy laptopie podłączonym przez wifi nie działają, a jak kablem połączyłem internet do laptopa to jest wszystko ok. Diody się świecą: od zasilania, od linii, internetu, od wifi gasnie mruka i gasnie i od kabla ethernet

Pokaż adresację z karty bezprzewodowej kiedy jesteś podłączony do TP-linka - ipconfig /all

Nie wiem ktore to dokladnie wiec daje te 2