TP LINK W8951 zabezpieczenie hasłem

Witam kupiłem taki router jak podałem w nazwie bo stary mi klęknął.Postanowiłem zabezpieczyć dostęp do nie go hasłem(wcześniej miałem niezabezpieczony).Mam w domu dwa kompy.Jeden łączy się z routerem przez kabel drugi bezprzewodowo.Problem polega na tym że w tym drugim po wprowadzeniu hasła nie ma połączenia z netem. Co zrobić aby i ten drugi miał połączenie mimo zabezpieczenia???(windows xp)Z góry dzięki za odpowiedź.

Wszystko zależy od tego czy system windows ma zainstalowany SP3 i jakiego rodzaju masz zabezpieczenie WEP, WPA, WPA2?

Jest service pack 3 i wpa2

Jak wszystko wprowadzisz poprawnie wyłącz router i włącz, poczekaj chwilkę aż przydzieli adresację karcie. Na karcie masz ustawione automatyczne pobieranie adresu IP?

Przydzielanie IP jest ustawione automatycznie.Włączenie i wyłączenie nic nie dało.

Przypuszczam iż karta sieciowa jest załączona? Daj zrzut z polecenia ipconfig/all w momencie kiedy nie masz dostępu do neta. Masz widoczne jakiekolwiek inne sieci.

W menadżeże urządzeń karta sieciowa jest włączona
Natomiast z Ipconfig wynika że nie.

zrzut ipconfig

To jest karta na usb? Zdjęcia popraw w/g zasad naszego forum.

Nie wiem czy karta jest an usb.W każdym razie przy włączonym zabezpieczeniu jest tak jak na zamieszczonej przeze mnie grafice(czyli karta bezprzewodowa wyłączona) a przy wyłączonym zabezpieczeniu karta bezprzewodowa jest jako włączona.Ja myślę problem leży po stronie filtrowania mac.W ustawieniach routera w ustawieniach interfasjów/bezprzewodowe jest opcja "filtrowanie adresów mac wifi".Wstawiłem tam adres mac tego kompa który nie chodzi przy zabezpieczeniu ustawiłem "pozwalaj na połączenie poniższym urządzeniom bezprzewodowym" ale nic to nie dało.Może jeszcze coś trzeba ustawić????