TP-LINK USB Printer Controller + Norton Internet Security

Witam wszystkich.
Mam problem z uruchomieniem tego pseudo printservera na routerze TL-WR1043ND. Dokładniej chodzi o zmuszenie aplikacji TP-LINK USB Printer Controller do działania i wykrywania drukarki podłączonej do routera.
Problem leży po stronie firewalla, który mam zainstalowany na komputerze a chodzi o Norton Internet Security 2014. Mimo, że aplikacja od tp-link jest dopuszczona do sieci firewall Norton nadal coś blokuje. Po wyłączeniu "Inteligentnej zapory" USB Printer Controller zaczyna wykrywać router i można drukować.
Dlatego proszę Was o pomoc, bo może ktoś się orientuje co jeszcze trzeba odblokować w nortonie, żeby można było drukować.

Podaj w której zakładce Nortona masz te ustawienia. Popatrzę u siebie. Mam tez ten sam.

Okno główne --> Ustawienia --> Zakładka Sieć --> Inteligentna zapora --> Reguły programów - Konfiguruj

Bo to nie printserver tylko router z funkcja printservera.

Sam Norton nie powinien mieć nic do tego. U siebie mam właczoną Inteligentną Zaporę i wszystko działa. Print server jest zrobiony na bazie WDR-4900N.

Jednak Norton ma coś do tego bo jak pisałem wyżej - jak wyłączę całkowicie firewall to TP-LINK USB Printer Controller wykrywa router z drukarką i można drukować. Po włączeniu firewalla drukarka i router znikają.

A jednak z uporem stwierdzę że nie ma.

Jednak Norton i jego inteligentna zapora były problemem z brakiem wykrywania drukarki podłączonej do routera. Oprócz wpisu odnośnie TP-LINK USB Printer Controller w Reguły Programów należy jeszcze zmienić poziom zaufania swojej sieci lokalnej. W Kontroli zaufania należy zmienić poziom zaufania sieci z Udostępniony na Pełne Zaufanie. Po tej zmianie TP-LINK USB Printer Controller widzi router z drukarką i można bezproblemowo drukować.
Warto zaznaczyć, że ten problem występuje na Windows XP. Mam też komputery z Windows 7 i na nich powyższa zmiana nie była konieczna do poprawnego działania TP-LINK USB Printer Controller.

Dzięki za info w sprawie tej konfiguracji. Może przydać się w przyszłości.

A jaki to router a może print serwer?