Tp-link tl-wr842nd wds nie dziala Prośba o szybka pomoc

witam nabyłem dzis ruter tl-wr842nd w celu przedłużenia zasięgu ruter pierwszy tp-link niestety nie działa.

Pomoże ktoś czy mam ten ruter oddać??proszę o szybką pomoc bo nie wiem co z nim robić.

Internet nie działa proszę o pomoc.

Jaki model tego pierwszego? Czy po konfiguracji 842 widoczna jest sieć z routera głównego?

pierwszy ruter to TD-W9860N
sieć widze kiedy wybieram ja z listy i nie wiem gdzie ona później może być widoczna?

Pokaż jak masz to w tej chwili skonfigurowane.

witam zrobiłem trochę screnow niepotrzebne proszę usunać

Tam musisz kliknąć jeszcze "click here" aby zrobić reboot-a po konfiguracji. Daj jeszcze obrazki z konfiguracji głównego routera. Problemem może być chipset broadcom-a na W8960N.

tak kliknąłem ale niestety nie dziala w miedzy czasie niestety musiałem zmienic kanał na 3 bo mi tak kazał,poza bym brama w dhcp niemogła byc 192.168.0.1 bo ruter zawieszało musiałem dac na ...0.250 no i hasło powinno byc wep i takie zawsze było ale przy tym tez mi bład wywala.
jakieś rady czy mam oddać ten ruter?? dodam że miałem wcześniej jakiś ruter netis ten współdziałał z pierwszym ruterem bez problemu.ustawiłem go w 2 minuty ale się zepsuł.
Jakieś rady pomoże ktoś??

WEP-owe masz też na W8960N? Na razie nie widać połączenia z głównym routerem. W statusie cały czas Scan....

dokładnie tak ale ten ruter tego nie puszcza... teraz już nawet nie mogę wejść w ustawienia drogiego rutera.a do tego zęby mieć dostęp do neta muszę przestawiać protokoł internetowy bo inaczej niemam neta...

Ustaw WPA2/AES na głównym routerze.

Wchodzisz na adres 192.168.0.250 oczywiście musisz dopisać adresację do karty sieciowej jeżeli nie masz połączenia z głównym routerem.

Nie promujemy na forum TeamViwera ponieważ bardzo łatwo można zostać posądzonym o kradzież danych itp. sprawy.

ktore to z tych??

wlasnie z tego poradnika korzystałem :wink:

WPA2-Personal, na komputerze też będziesz musiał ponownie skonfigurować połączenie z wifi.

mozna powiedzieć ze chyba się udało sprawdze to jeszcze na 100% jutro ale cos dziala :wink: dzięki chłopakom i nalezy sie browarek :smiley:
P.s :
jak by ktoś miał ten sam problem to tkwi on w szyfrowaniu hasła :confused:

Witajcie ponownie internet działa, ale sa z nim trochę problemy,pierwszy ruter się zaczął zawieszać i wczoraj drogi zawisł. co dziwne przytrzymałem przycisk resetu żeby go zrestartować do ustawień fabrycznych,nic to nie dawało co dziwniejsze nawet wifi przestało działać,po resecie pierwszego oba zaczęły działać drogi po przytrzymaniu resetu tez tylko teraz nie mogę wejść w konfiguracje. Do tego w statusie pisze Wds status: Assoc... albo lnit. Co to oznacza??Powiedzcie mi czy jest jakieś urządzenie które lepiej będzie działać w połączeniu z pierwszym ruterem doradzicie coś??

myślę nad takim czymś:

Zależy mi żeby to działało i miało odkręcane anteny i było w standardzie N.