Tp link tl-wr841n blokada strony www w sieci WAN

Cześć,
mam problem z zablokowaniem jednej strony przy pomocy dostępu WAN - próbowałem już przy pomocy wbudowanego "blokera" ale nie działa (widniała przy nim informacja że dotyczy LAN-u - czy to ma związek?). Blokada byłaby założona dla konkretnego MAC-a, odpada wprowadzenie blokady po IP.

Jakiej funkcji dokładnie użyłeś? Jeżeli chodzi ci o jakąś stronę szyfrowaną https to będziesz miał problem na oryginalnym oprogramowaniu aby ją zablokować.

Robiłem to według mniej więcej tej instrukcji
Po zalogowaniu się do interfejsu routera wchodzisz do "Access Control", następnie "Host" - wybierasz "Mode"- "IP Address", w "Descripion" nadajesz jakąkolwiek nazwę swojej puli hostów, a w "LAN IP Address" określasz początkowy i końcowy adres zakresu, który ma być blokowany i oczywiście "Save". Następnie opcja "Target", "Add New", "Mode" na "Domain name", w "Target Description" - opis swojej reguły domenowej, a w "Domain name" - facebook.com i klikasz "Save". Jeśłi reguła ma działać tylko w określonych godzinach, to na podobnych zasadach tworzysz regułę czasową w "Schedule". Na koniec "Rule", włączasz "Enable Internet Access Control", wybierasz "Allow the packets not specified by any access control policy to pass through the Router", klikasz "Add New", w "Rule Name" nadajesz swoją nazwę reguły, w "Host" wybierasz wcześniej stworzoną regułę hostów, w "Target" - swoją regułę domen, w "Schedule" - "Anytime" albo swoją stworzoną regułę czasową, "Action" -> "Deny", "Status" -> "Enabled", no i oczywiście na koniec "Save". Po resecie routera reguły powinny zacząć działać.

Tylko że zamiast adresu IP wybrałem MAC

Nadal nie wiem o jaki dokładnie adres strony ci chodzi!?

sprawdzałem na google.pl i nie działało

Spróbuj stronę ale bez szyfrowania https.