TP-LINK TL-WR740N Zmiana IP WAN

Witam,
Mam pytanie odnośnie IP WAN. Wiecie może w jaki sposób je zmienić ? Dodam, że internet posiadam w MultiMedia Polska.
Połączenie z Internetem występuje za pomocą routera podłączonego do modemu oraz komputera.
W razie niejasności proszę pisać, a postaram się bardziej objaśnić moją sytuację.

Czy wyłączając urządzenia z prądu to po ponownym podłączeniu zmieni się ten adres? Jeśli nie to zostaje tylko kontakt z operatorem.

No właśnie nic się nie zmienia próbowałem najpierw sam modem-nic nie pomogło. Następnie modem wraz z routerem także nic.

A może jest jakiś sposób, nie wiem żeby je ukryć, albo zamiast pokazywać IP WAN zrobić tak żeby ukazywał się IP LAN. Jest coś takiego ??

Poczytaj o VPN lub o Proxy

IP masz przydzielone od operatora, dostajesz je na modem. Ten przydziela po DHCP innym urządzeniom podłączonym do niego.
W jakim celu chcesz ukrywać IP?

Znaczy chodzi mi o to iż dostałem kare w grze na jakieś 4 miesiące. Zablokowali mi właśnie IP WAN, więc każde zalogowanie się z innego konta przez mój komputer skończy się następnym "banem" i tak do skutku.
Dlatego myślałem że jest właśnie jakiś sposób bo operator mnie wyśmieje kiedy zadzwonię i powiem "proszę o zmianę IP, ponieważ nie mogę grać" no przyznacie, że jest to ciut śmieszne :smiley:

To ja powiem ci tak spróbuj zalogować się do gry przez TOR. Jeżeli to nie pomoże to niestety nic innego nie wymyślisz. O tym programie poczytasz na Googlach, jest tego sporo.

Po części coś się klaruje, konto założone wszystko cacy. Powinienem wcześniej napisać chodzi mi o grę MTA kojarzycie? Jak coś MTA jest to multiplayer do gta san andreas. Właśnie dlatego chciałem ukryć IP czy też zmienić, ponieważ do gry loguje się właśnie przez w/w program. Przepraszam, że nie wyraziłem się jasno.