TP-Link TL-WR740N problem z PPPoE

Witam! Używam routera TL-WR740N ale od pewnego czasu jest z nim problem - zrywa połączenie w różnych odstępach czasu, po czym sam się łączy gdzieś po 30 sekundach. Resetowałem i nic nie pomogło. Gdy kabel podłączyłem bezpośrednio do komputera połączenie było bardzo stabilne, chodziło cały dzień bez najmniejszej przerwy. Mam radiowy internet od lokalnego dostawcy. Na koniec dołączam logi. Liczę na pomoc :slight_smile:

Oprogramowanie na routerze masz najnowsze dostępne ze strony producenta? Która to wersja sprzętowa WR740?

Wgraj najnowsze oprogramwanie: http://www.tp-link.com/resources/software/TL-WR740N_V4_150105.zip
Jest tam coś poprawione z PPPoE
Jak długo używasz już tego routera i od kiedy zaczęły się problemy z połączeniem?

Posiadam wersje v4. Zaktualizowałem firmware do najnowszej wersji ze strony producenta. Zobaczę czy to pomogło. Routera używam gdzieś od miesiąca (ale jest starszy bo był już dawno kupiony),problemy pojawiły się kilka dni temu gdzieś środa/czwartek.
Edit1: Nie wiem co jest nie tak z tym routerem ,ale 2 godziny chodził bez problemu. Znowu zerwał połączenie
Edit2: Myślę że to jednorazowy błąd. Internet działa dość stabilnie i jestem teraz zadowolony z efektów. Dziękuję za pomoc!