Tp-link TL-WR702N w sieci zte ZXV10 W300 (multi room nc+)

http://www.tp-link.com.pl/resources/software/TL-WR702N_V1_141203.zip
Zaktualizuj oprogramowanie.

ok, zrobiłam aktualizację, skonfigurowałam jak poleca nc+, ale wciąż nic. Rozumiem, że teraz ponownie konfiguruję moduł zgodnie z poleceniami z wcześniejszych postów?
I zmieniłam ustawienia i teraz w ogóle nie mogę się połączyć z tym modułem. Grr, zaraz mnie trafi. Podobno miałam tylko podłączyć moduł tp-linka do dekodera i ustawić w zasadzie miało się samo. A tu takie kwiatki:(

I teraz tak, jak resetuję moduł to mogę się zalogować. Jak ustawiam jako klienta (i konfiguruję wg zaleceń nc+) to już w ogóle nie mogę się połączyć. Kolejny restart i znowu mogę. Już nie wiem o co chodzi, ale jak ustawie tp-linka zgodnie z tym co powyżej napisał Heinz to nie da sie zalogować...

pytanie co sie pojawia ne dekoderze >> jaki komunikat ZTE W300 -bedzie problem z dekoderem

Nie wiem czy to wina dekodera, skoro moduł nawet podłączony do komputera, ustawiony zgodnie z instrukcją nc+ - nie łączy się w ogóle z siecią. Wykrywa ją ale nie potrafi się podłączyć. Nie wiem czy problem nie będzie w tym routerze zte, staroć to już, może on nie "wpuszcza" tego tp-linka? Nie znam się kompletnie, spodziewałam się, że będzie łatwiej...

jesli z Kraakowa podjade pomoge :slight_smile:

Musi się dać. Po zapisaniu ustawień zrestartuj tego WR702, a po uruchomieniu spróbuj strony http://192.168.1.254/

1447589940]192.168.1.1
hihi właśnie chciałam pytać, czy może ktoś z Katowic nie jest:D

Heinz, jak zmieniam ustawienia wg Twoich wskazówek to jest ok, póki nie ustawiam trybu client. Do tego czasu nawet mój laptop znajduje sieć tp-linka (ograniczoną, bez dostępu do internetu). Zmieniam na client i potrafię się połączyć z modułem już tylko jak połączę się z siecią zte, i to też nie zawsze. Dziwne to. Teraz po kilku próbach zalogowania się po zmianie tych wartości- znowu mam problem z zalogowaniem. Kolejny restart, logowanie, konfiguracja i zaś ten sam problem.

Dobra, wiem już, że wina jest ewidentnie w tp-linku. Ustanowiłam w smartphonie przenośny punkt wifi, w module tp-linka podłączyłam się do niego. I w telefonie wyświetla mi się info o podłączonym użytkowniku, ale z internetem dalej się nie łączy. Nie wiem jak mi to pomaga, ale to zawsze jakiś krok do przodu.
Pytanie - czy to może być jakaś awaria sprzętowa, jechać wymieniać?

masz neostrade??
samo ustanowienie połączenia pomiedzy urządzeniami to jedno ale czy jest wyjcie - jaki adres ma brama na neta

Wątpię żeby była awaria sprzętu, ale wykluczyć nie można. Zawsze możesz wymienić.

Zrób próbę z wyłączonymi zabezpieczeniami wifi.
Zrób na telefonie hotspot bez zabezpieczeń. Zresetuj 702 i zrób konfigurację tak jak jest w instrukcji.
Daj znać czy działa.

Zawsze można spróbować Gargoyle

Heinz, niestety to samo- łączy się z siecią wewnętrzną, ale z internetem już nie.
Picia, skąd mam wziąć ten adres bramy? Sory za głupie pytanie, ale naprawdę się nie znam za takich rzeczach:(

To już podałaś w #15 wiadomości w tym temacie.

poddaje się :frowning:
jadę wymienić ten badziewny moduł bo co bym nie robiła i tak nie łączy się z internetem, przez co nie spełnia swojej roli.
Mąż już się wkurza, dzieciak mi marudzi, że niedziele spędzam przy kompie z małym niebieskim pudełeczkiem. I że dalej tej daremnej telewizji nie ma...
bardzo wszystkim dziękuję za pomoc, mam nadzieję, że kolejny moduł podłącze i od razu będzie działał jak należy. a jak nie to tu wrócę:)

Jesteśmy do dyspozycji 24/7.