TP-link TL-WR1043ND v2

Witam!!!
Posiadam ten router i problem polega na tym że przestał mieć stabilne połączenie przez wifi, raz działa dobrze a raz jest wifi ale brak neta na nim, reset pomaga,a czasami nie da się połączyć z wifi mimo że widać SSID. Jak myślicie Serwis przyjmie mi to na gwarancję, bo czasami potarfi tydzien działąć dobrze. Pozdrawiam

Podmień zasilacz o takich samych wartosciach prądowych to tak na początek . Czy FV masz aktualne ? Wstaw równiez skan z programu Inssider . Czy przed routerem masz jeszcze jakieś inne urżadzenie od dostawcy ?

Pokaż zakładkę Status.

nie mam nic tam bo kabel idzie do niego od wdr4300(on nie sięga zasięgiem wifi do routera 1043nd) na którym działa DHCP i ten 1043nd robi jako wzmocnienie wifi i switch. Kiedyś miałem tam 1043nd v1 i działało dobrze ale się spalił i kupiłem nowy i po ok 5 miesiącach zaczął świrować.
oto zakładka status:

Oprogramowanie widać, że masz aktualne. Pytanie czy w chwili zaniku internetu nie ma go też na wyjściu WDR-a?

Na WDR4300 jest sprawdziłem, na 1043nd po lanie jest po wifi znika net.

Ustaw kanał poniżej 13 i przestaw pasmo Channel Width na 20 MHz. Dopisał bym też do karty sieciowej od wifi adresy na stałe poza zakres DHCP głównego routera .

zmieniłem kanał, ale czy jak zmniejszę na 20mhz to prędkość nie spadanie w sensie ze nie da rady 300mb/s?

Jak teraz jest po zmianie kanału.

Niestety, Nadal jest niestabilnie, zawsze jest dostęp do neta ale prędkość jest mizerna. Chyba zostaje oddanie do serwisu gwarancyjnego. Pozdrawiam

Kolego miałeś zrobić jakąś diagnostykę sieci bezprzewodowej (inSSIDer):

Bo w tej chwili to sobie gdybamy.
WR1043ND jest skonfigurowany jak AP bez portu WAN jak dobrze rozumiem i widzę na screenie?

Spróbuj jeszcze ustawić anteny poziomo. Można jeszcze spróbować na oprogramowaniu alternatywnym chaos calmer.